32 colių kompiuterio monitorius

32 colių kompiuterio monitorius KJ32M, 32 colių skystųjų kristalų ekranas. * 32 “, 1920x1080,16: 9 kraštinių santykis * Medžiaga: metalinis korpusas (juoda spalva) * Rėmas: ypač plonas ir ypač siauras * Sąsaja: HDMI, VGA, BNC, AV, Audio * OEM, ODM, pritaikytas galimas 32 colių monitoriaus bruožas: 32 colių monitoriaus sąsajos: 32 colių ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

32 colių kompiuterio monitorius

KJ32M, 32 "sieninis LCD ekranas.

* 32 “, 1920x1080,16: 9 kraštinių santykis

* Medžiaga: metalinis korpusas (juoda spalva)

* Rėmas: ypač plonas ir ypač siauras

* Sąsaja: HDMI, VGA, BNC, AV, Audio

* OEM, ODM, pritaikytas prieinamas

KJ32M-32 寸 显示器

32 colių asmeninio kompiuterio monitoriaus funkcija:

32 寸 显示器 - 详情 _01

32 寸 显示器 - 详情 _03

32 colių asmeninio kompiuterio monitoriaus sąsajos: 32 寸 显示器 - 详情 _05

32 colių asmeninio kompiuterio monitoriaus specifikacija:

32 寸 显示器 - 详情 _09

32 colių asmeninio kompiuterio monitoriaus taikymas:

32 寸 显示器 - 详情 _07

* Naudojant naują A + klasės pramoninį TFT skystųjų kristalų ekraną, pasirenkamą varžos / talpos jutikliu, priekinis skydelis turi atitikti IP65 atsparumą dulkėms ir vandeniui. Medžiaga yra aliuminio lydinio gaubtas su efektyviu šilumos išsiskyrimu.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Monitoriai iš „Neway“ daugiausia parduodami Europoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje, Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Honkonge, Kinijoje ir kituose regionuose bei šalyse. Produktų kokybę paprastai pripažįsta vartotojai namuose ir užsienyje, o rinkos dalis kasmet didėja.

* Kl .: Ar jūsų monitorius palaiko KIOSK programą?

A: TAIP.

* Klausimas: kur yra jūsų skydinis / planšetinis kompiuteris?

A: Pramoniniai skydiniai kompiuteriai yra plačiai naudojami tarptautiniame pasaulyje, ypač pramonės automatizavimui, pramoniniam valdymui, stebėjimui, medicininei įrangai, intelektualiam terminalui ir tt Kaip Kinijos pramoninių skydinių kompiuterių gamykla, veikianti 12 metų, mes turime skirtingą sprendimą jūsų skirtingoms rinkoms. ir poreikius.

* Q: Kaip aš pasitikėjau jūsų įmone?

A: Mes turime 12 metų eksportą iš „Alibaba“, o mūsų įmonė turi daugiau nei 16 metų tyrimų ir plėtros patirtį.

* Klausimas: Ar galite suteikti „pasidaryk pats“ / OEM / ODM paslaugą?

A: Taip, prašome CPU, atminties, SSD ar HDD, WIFI, sąsajos prievadų ir OS, pakuotės dėžutės ir korpuso (išorinio apvalkalo), kaip norite, informuoti kaip norite, kainos bus keičiamos atsižvelgiant į kiekį ir specifikaciją

Tyrimo