Mažas galingas kompiuteris

Mažas galingas kompiuteris NT3, „Intel“ procesoriaus prekės ženklas J1900. Dydis: 18,5 * 4,4 * 19,75 cm CPU: „Intel Celeron J1900 Quad Core 2.0G Turbo boost2.41G Memory“: 2G DDR3L 1600 HDD: 32G mSATA SSD Front IO: USB2.0 * 1 Bakc IO: ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mažas galingas kompiuteris

NT3, „Intel“ procesoriaus prekės ženklas J1900.

Dydis: 18,5 * 4,4 * 19,75 cm
Centrinis procesorius: „Intel Celeron J1900 Quad Core 2.0G Turbo boost2.41G“
Atmintis: 2G DDR3L
HDD: 32G „mSATA SSD“
Priekinis IO: USB2.0 * 1
„Bakc IO“: DC-IN, LAN, VGA, HDMI, USB3.0 * 1, USB2.0 * 3, COM (RS232) * 2, AUDIO
WIFI: „Intel 3160.HMWG WIFI“ modulis
Maitinimas: 12V / 5A adapteris


Mažos galingos kompiuterio savybės:

NT3 详情 页 -1_02

Mažas galingas kompiuterio matmuo:

NT3 详情 页 -1_10

Maža galingo kompiuterio specifikacija:

规格 表

Mažas galingas kompiuterio pritaikymas:

PC MINI PARAIŠKA

* Nuostabus našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, stiprios komunikacijos galimybės, puikus aplinkos pritaikymas ir tvirtumas, aukštos integracijos galimybės, puikus stabilumas

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* Optimizuota logistika:

Intelektualiojo transporto parko taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės išlaidų valdymo valdymą, bet ir gali būti pritaikytas skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą, taip pat užtikrinant jų saugumą. visi darbuotojai, eidami oficialias pareigas fronto linijoje.

* Profesionali paslauga pasauliniams klientams. Gamindami produktus, ne tik monitorius, bet ir skydinius kompiuterius, „LG“, SHARP, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir tt niekada nenaudoja visiškai naujo LCD ekrano.

* Kl .: Kaip pritvirtinti skydelio kompiuterį su spaustukais?

Ats .: Mūsų standartiniai skydiniai kompiuteriai susikerta tarp dangtelio ir spaustuko, kad būtų galima priveržti. Ekranas liks vietoje, kai „pressuan“ bus montuojamas esamoje spintelėje su pridedamais tvirtinimo spaustukais. Prisukite spaustukus prie šoninių skylių dangtelio gale, bet neužveržkite iki galo. Stumkite skydelį iš naujo.

Tyrimo