Rack kompiuteris

NT5, „Intel“ procesorius Gamintojas J1900 „High Performance“ pramoninis klasės „Fanless“ mini kompiuteris. Dydis: 199,5 * 213,1 * 58,3 mm -CPU: „Intel Bay Trail“ J1900 -RAM: 2GDDR3, iki 8G - atmintinė: 32G SSD, iki 512G -IO: Garso įvestis * 1, garso išėjimas * 1, RJ45 * 1, USB2.0 * 5, USB3.0 * 1, VGA * 1, HDMI * 1, DC12V * 1, RS232 * 6 -Užtikrinimo medžiagos: pramoninis aliuminio lydinys - Pritaikyta aparatūra ir programinė įranga
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rack kompiuteris

NT5, „Intel“ procesorius „J1900“ aukštos kokybės pramoninis „Fanless“ mini kompiuteris.

- Dydis: 199,5 * 213,1 * 58,3 mm

- CPU: „Intel Bay Trail J1900“

- RAM: 2GDDR3, iki 8G

- Atmintis: 32G SSD, iki 512G

- IO: garso įvestis * 1, garso išėjimas * 1, RJ45 * 1, USB2.0 * 5, USB3.0 * 1, VGA * 1, HDMI * 1, DC12V * 1, RS232 * 6

- Būsto medžiagos: pramoninis aliuminio lydinys

- Pritaikyta aparatūra ir programinė įranga

Kompiuterio dizainas:

Kompiuterio specifikacijos:

规格 表

Rack kompiuterio taikymas:

Sparčiai plėtojant „Rack Computer“ technologiją, ji palaipsniui susijungė į įvairius visuomenės sektorius ir netgi tapo svarbia socialinės plėtros dalimi.

PC MINI PARAIŠKA


* Naudojant aukštos kokybės ekraną, aukštesnį spalvų atkūrimą, aiškesnius vaizdus; mažas energijos suvartojimas, ilgas tarnavimo laikas, tinka ilgam laikui.

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą, produktų tipą, įskaitant: HD-SDI LCD monitorių, On-Camcorder & DSLR LCD monitorius, FPV lauko monitorius, Pramoninis TFT LCD / Atidarytas rėmelis / USB maitinamas monitorius, Industrial Panel PC ir kt. .

* Savitarnos kioskas:

Dauguma kioskų turi jutiklinio ekrano monitorius, leidžiančius vartotojui bendrauti. Lauko kioskams neprivaloma skaityti saulės šviesą. Jie gali dirbti nuolat ir nuolat, net ir dulkėtoje ir kietesnėje lauko aplinkoje. Kai kurie kioskai taip pat gali naudoti atviro rėmo monitorius, kuriuos lengva įdiegti.

* Neway yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, specializuojantis elektroninių ir su kompiuteriais susijusių technologijų tyrimams ir taikymui.

* Klausimas. Kaip apie importo mokesčius?

A: Kai importuojate produktus iš kitos šalies, visada yra galimybė mokėti importo mokesčius. Mes galime padėti jums sumažinti ir išvengti importo mokesčių deklaruodami mažas kainas, deklaruodami turinį kaip „elektroninius priedus“ ar kitus daiktus ir pristatydami paprastą pakuotę.

Ar turite klausimų? Susisiekite su manimi dabar! Mes tikimės bendradarbiauti su jumis!


Tyrimo