Geriausi Barebones PC

Geriausias Barebones PC, NT5, "Intel" procesorius prekės J1900 aukštos kokybės pramonės laipsnio fanless mini PC.-dydis: 199.5 * 213.1 * 58.3 mm-CPU: Intel Bay Trail J1900-RAM: 2GDDR3, iki 8G-atmintis: 32G SSD, iki 512G-IO: garso įvestis * 1, audio Output * 1, RJ45 * 1, USB 2.0 * 5, USB 3.0 * 1, VGA * 1, HDMI * 1, DC12V * 1, RS232 * 6-korpuso medžiagos: pramoninio laipsnio aliuminio lydinio-Individualus Aparatūra & programinė įranga prieinama...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausi Barebones PC

NT5, "Intel" procesorius gamintojas J1900 didelio našumo pramonės įvertinimas fanless mini PC.

-Dydis: 199.5 * 213.1 * 58.3 mm

-CPU: Intel Bay Trail J1900

-RAM: 2GDDR3, iki 8G

-Atmintis: 32G SSD, iki 512G

-IO: garso įvestis * 1, audio Output * 1, RJ45 * 1, USB 2.0 * 5, USB 3.0 * 1, VGA * 1, HDMI * 1, DC12V * 1, RS232 * 6

-Būsto medžiagos: pramoninio laipsnio aliuminio lydinio

-Individualus Aparatūra & programinė įranga


Geriausi Barebones PC Žanras:

Banner NT5 V1.0

NT5详情_08

Geriausi Barebones PCSpecifikacijos:

规格表


Geriausi Barebones PC taikymas:

LLP OPEN FRAME APPLICATION

* Su VESA skyles galinio viršelio, atitikti keletą montavimo būdų, pavyzdžiui, priekyje įdėta su užrakto lapas, atgal įdėta su metalinėmis plokštelėmis, sienos montuojamas su sienos pakabintas laikiklis, stovėti su darbastalio laikiklis.

* Įmonė turi pakankamai personalo rezervai ir aukštos kokybės darbuotojai, gali suteikti jums gerą techninę paramą, įsigijimo patirtį ir garantinio aptarnavimo mūsų bendradarbiavimo procesą.

* Touch sprendimai pramonės:

Neway siūlo pramoninio stiprumo jutikliniu ekranu ir touchmonitor sprendimai. Mūsų jutiklinis ekranai yra padidinto atsparumo ir pakankamai patikimi, kad būtų įgyvendintos reiklus pramonės aplinkoje, kur vyrauja dulkės ir skysčiai. Plombuojamas pramonės reikalavimus, Neway produktai gali būti valdomas neribotą Touch rašomosios lazdelės kaip pirštai, pirštinės-ranka ir tt Interaktyvus žmogaus mašininio valdymo sąsajos ekranas leidžia darbuotojams valdyti mechanizmus intuityviai, naudojant daug lengvesnį valdymą. Mes teikiame moderniausias technologijas ir platų spektrą sprendimų aukštos kokybės ir ilgalaikio patikimumo.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir tt, ir turėjo didelę reputaciją visoje pasaulinėje rinkoje. Siekiant tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų bendrovė gavo patvirtinamų pranešimų ir sertifikatų CE, FCC ir pan.

* Q:kaip R&D reinvestuoti?

A: mes kreipiame didelį dėmesį į techniką atnaujinti ir produktų patobulinimų, reinvestuoti 20% pelną į R&D kiekvienais metais įsitikinti, kad mes pasivyti laiko.

Tyrimo