Kuris trys komunikacijos režimai gali dirbti NFC

- Sep 17, 2018-

NFC yra dar vienas belaidis būdas. Artimojo nuotolio technologija veikia tik tada, kai du skydiniai kompiuteriai yra arti vienas kito, todėl slapto pasiklausymo beveik neįmanoma. Be to, NFC yra unikali tuo, kaip ji naudoja energiją. Dviejuose „PC“ kompiuteriuose tik vienas iš „PC“ kompiuterių turi būti maitinamas, ty galima realizuoti abiejų šalių sąveiką. Pirmasis prietaisas, gaunantis maitinimą, gali maitinti antrąjį įrenginį, todėl antrasis prietaisas gali taupyti energiją kitiems tikslams arba visai baterijai.

NFC yra specialus radijo dažnių atpažinimo (RFID) pogrupis. Ji veikia 13,56MHz ir atlieka daugelį tų pačių funkcijų, kaip RFID žymės ir be kontaktų. NFC veikia viename iš trijų ryšio režimų: skaitymo / rašymo, taško ir taško emuliacijos.

Skaitymo / rašymo režimas

Skaitymo / rašymo režimu NFC skaitytuvas nuskaito NFC sumanaus objekto duomenis ir atlieka atitinkamą operaciją pagal atitinkamą informaciją. Pavyzdžiui, naudojant mobilųjį telefoną su NFC, naudotojai gali automatiškai prisijungti prie svetainės per nuskaitytą URL, siųsti SMS (SMS) tekstą, gauti kuponus ir tt be teksto įvedimo, tiesiog padarydami įrenginį ir objektą lengva prisiliesti.

Kolegai

Taikant tašką režimu, bet kuris NFC įgalintas skaitytuvas gali bendrauti su kitu NFC skaitytuvu, kad galėtų keistis duomenimis ir yra toks pat saugus, intuityvus ir paprastas kaip skaitymo / rašymo režimas. Šiuo režimu vienas iš skaitytuvų naudojamas kaip žyma ryšių ryšio kūrimui. Pavyzdžiui, du skydiniai kompiuteriai su skaitytuvais gali bendrauti tarpusavyje.

Kortelių emuliacijos režimas

Kortelių emuliacijos režimu veikiantys NFC skydiniai kompiuteriai gali pakeisti kontaktines korteles, leidžiančias NFC skydiniams kompiuteriams naudoti esamą kontaktinę kortelės infrastruktūrą, kad būtų galima atlikti tokias operacijas kaip bilietų pardavimas, prieigos kontrolė, tranzitas, rinkliavos stotys ir nemokami mokėjimai.