Kas yra „WiFi“

- Dec 25, 2018-

„WiFi“ taip pat žinomas kaip „hotspot“ kinų kalba. Tai „Wi-Fi Alliance“ gamintojo kaip gaminio sertifikavimas. Tai belaidžio LAN technologija, sukurta IEEE 802.11 standarte. Remiantis glaudžiu dviejų sistemų ryšiu, „WiFi“ dažnai naudojamas kaip IEEE 802.11 standarto sinonimas.


Įžeminimo taškas, „WiFi“ yra tai, ką mes dažnai vadiname belaidžiu plačiajuosčiu ryšiu. Tiesą sakant, tai yra konvertuoti laidinį tinklo signalą į belaidį signalą, skirtą priimti su jais susijusius kompiuterius, mobiliuosius telefonus, PDA ir pan.


Mobilusis telefonas turi „WiFi“ funkciją, taigi, kai yra belaidis belaidis signalas, galima nesinaudoti internetu per mobilųjį „Unicom“ tinklą, taip pašalinant eismo mokestį. Tačiau „WiFi“ signalą taip pat teikia laidinis tinklas, pvz., ADSL namuose, plačiajuostis ryšys bendruomenėje ir pan., Jei belaidis maršrutizatorius yra prijungtas, laidinis signalas gali būti konvertuojamas į „WiFi“ signalą.


Šiuo metu, ar tai yra šeima, įmonė, prekybos centras, viešbutis ir kt. Palyginti su 2G, 3G ar net 4G interneto prieiga, dauguma „WiFi“ spartos yra greita, taupoma energija, nėra eismo apribojimų, o belaidis įrenginys nereikia įterpti SIM kortelės. Kitaip tariant, nereikia eiti SIM kortelės.


WiFi technologijos kūrimo idėja labai priklauso nuo viešojo tinklo, naudojant paprastus susitarimus. Tuo pat metu moderni WiFi duomenų perdavimo srityje iš tikrųjų gali būti identiška mobiliesiems korinio ryšio tinklams. „WiFi“ palaiko mobilumą, aprėpties tęstinumą, mobiliojo vartotojo paslaugas, automatinį leidimą tinkle ir netgi tarptinklinį ryšį su korinio ryšio tinklais.