Kas yra įterptųjų sistemų reikšmė?

- Oct 09, 2018-

Įterptinė sistema, IEEE (Tarptautinis elektros inžinierių institutas), įterptines sistemas apibrėžia kaip: Įterptinė sistema yra įrenginiai, naudojami valdyti, stebėti ar padėti įrenginiams, mašinoms ar gamykloms (įterptinės sistemos yra „Prietaisai, naudojami valdyti, stebėti ar padedama valdyti mašinas ir įrangą “).


Įterptųjų sistemų srityje įterptųjų sistemų koncepcija yra tokia: įterptinės sistemos yra pritaikomos pagal kompiuterines technologijas, o programinė įranga ir aparatūra gali būti pritaikytos taikomosioms sistemoms veikti, patikimumą, kainą ir apimtis. Speciali kompiuterinė sistema, turinti griežtus energijos suvartojimo reikalavimus. Paprastai jis susideda iš įterptųjų mikroprocesorių, periferinių aparatūros įrenginių, įterptųjų operacinių sistemų ir naudotojų programų, ir naudojamas tokioms funkcijoms kaip kitų prietaisų valdymas, stebėjimas ar valdymas.


Įterptosios sistemos paprastai yra susijusios su ne PC sistemomis, įskaitant aparatinę ir programinę įrangą. Aparatūra apima procesorius / mikroprocesorius, atmintį ir periferinius įrenginius ir I / O prievadus, grafikos valdiklius ir kt. Į programinės įrangos dalį įeina operacinės sistemos programinė įranga (OS) (reikalinga realiu laiku ir daugiafunkcijoms operacijoms) ir taikomųjų programų programavimas. Kartais dizaineriai sujungia šias dviejų rūšių programas. Programa kontroliuoja sistemos veikimą ir elgseną; operacinė sistema valdo taikomųjų programų programavimo ir aparatūros sąveiką.