Kas yra įterptinė sistema?

- Aug 14, 2018-

Įterptinė sistema paprastai reiškia ne kompiuterinę sistemą, įrenginį ar įrenginį, turintį kompiuterio funkciją, bet nėra vadinama kompiuteriu. Tai skirta kompiuterinė sistema, pritaikyta programinei įrangai, programinė įranga ir aparatinė įranga gali būti supjaustyta ir pritaikoma prie išsamių taikymo sistemos reikalavimų funkcijoms, patikimumui, kainai, dydžiui, energijos suvartojimui ir pan. Paprasčiau tariant, integruotos sistemos taikomoji programinė įranga ir aparatūra yra integruotos, panašios į darbo režimą, esantį kompiuterio kompiuteriuose. Ji turi mažų programinės įrangos kodų, aukšto automatizavimo, greito reagavimo ir kt. Charakteristikas. Tai ypač tinka sistemoms, kurioms reikia realaus laiko ir daugelio užduočių. . Įterptinė sistema daugiausia sudaryta iš įterptųjų procesorių, su juo susijusios pagalbinės įrangos, įterptųjų operacinių sistemų ir taikomųjų programų sistemos. Tai „prietaisas“, kuris gali veikti savarankiškai.


Įterptosios sistemos apima beveik visus gyvenime esančius elektros įrenginius, pvz., Delninius PDA, mobiliuosius kompiuterinius įrenginius, televizoriaus televizorius, mobilųjį internetą, skaitmeninę televiziją, multimediją, automobilius, mikrobangų krosneles, skaitmeninius fotoaparatus, namų automatikos sistemas, liftus, orą kondicionieriai, apsaugos sistemos, automatai, mobilieji telefonai, plataus vartojimo elektronika, pramoninės automatikos prietaisai ir medicinos prietaisai.


Įterptosios sistemos aparatinė dalis, įskaitant mikroprocesorių, atmintį ir išorinius įrenginius ir i / o prievadus, grafikos valdiklius ir pan. Įterptinė sistema skiriasi nuo bendros kompiuterių apdorojimo sistemos. Ji neturi didelės talpos laikmenos, pvz., Standžiojo disko, ir dauguma jų naudoja laikmeną kaip „eprom“, „eeprom“ arba „flash“ atmintį. Programinės įrangos skyriuje yra operacinės sistemos programinė įranga (reikalinga realiu laiku ir daugiafunkciniais veiksmais) ir programų programavimas. Programa kontroliuoja sistemos veikimą ir elgseną; operacinė sistema valdo taikomųjų programų programavimo ir aparatūros sąveiką.