Kas yra be ventiliatoriaus integruotas pramoninis kompiuteris

- Nov 27, 2018-

Dėžutės kompiuteris, bevielis pramoninis kompiuteris, be ventiliatoriaus įterptinis pramoninis kompiuteris iš tikrųjų yra tokio paties tipo pramoninis kompiuteris, būtent EIC, pilnas integruoto pramoninio kompiuterio pavadinimas. Kompiuteris yra kompaktiškas ir tikslingai sustiprintas, o kaip patobulintas prietaisas gali patikimai veikti pramoninėje aplinkoje.

1990-ųjų pradžioje panašios mašinos buvo įdiegtos Jungtinėse Valstijose. Įrangos kaina yra maža, maža, patikima eksploatacinių savybių, gerų sąnaudų atžvilgiu ir yra išsamiai pritaikyta taikymo sričiai. „Research Shuo Electronics“ paprasčiausiai apibendrina įdėtos pramoninio kompiuterio ventiliatoriaus savybes:

Dauguma jų naudos visą metalo pramoninės konstrukcijos asortimentą, kuris pagerina atsparumą elektromagnetiniams trukdžiams. IPC produktai, be stiprios anti-elektromagnetinių trikdžių, taip pat gali ilgą laiką veikti nepaprastai sunkioje aplinkoje. Dauguma be ventiliatoriaus įterptųjų pramoninių valdymo galimybių naudoja labai patikimus pramoninius maitinimo šaltinius su įtampos ir srovės apsauga. Be to, važiuoklės viduje nėra ventiliatoriaus, o ventiliatorius yra integruotas šilumos išsklaidymo projektas. Naujoviškas šilumos išsklaidymo dizainas gali pašalinti šilumą laiku. Kėbulas taip pat yra mažas ir kompaktiškas, lengvai montuojamas ir išmontuojamas. Jei įrenginys sugenda, laikmačio laikmatis nustatytas automatiškai.