Kokios yra funkcinės jutiklinės užklausos mašinos funkcijos?

- Jan 03, 2019-

Mokslo ir technologijų plėtra sukėlė didelius mūsų gyvenimo pokyčius. Pramoninės žvalgybos populiarinimas taip pat buvo taikomas komercializacijai, intelektualiam biurui, patogiam gyvenimui ir lietimui jautriąja mašina gali būti matoma visur mūsų kasdieniame gyvenime ir darbe. Kokios yra funkcinės programos?


1. TV funkcija: palieskite užklausos įrenginio 1080P aukštos raiškos foninio apšvietimo LCD ekraną, kad žiūrovui būtų suteikta reali vizualinė patirtis.


2. Palieskite funkciją: jutiklinio ryšio mašina priima infraraudonųjų spindulių jutiklinio ekrano technologiją arba talpinę jutiklinio ekrano technologiją, palaiko dešimties taškų jutiklį, yra jautri ir tiksli ir lengvai valdo visas pirštų ar lietimo švirkštimo priemones.


3. Pirkinių vadovo funkcija: Naudodamiesi orientavimo ir pirkinių vadovo funkcija, vartotojai gali greitai surasti savo prekes paliesdami užklausimo įrenginį ir atlikdami mokėjimą paliesdami užklausos įrenginį, sumažindami paieškos laiką ir eilės laiką. Jutiklinio tyrimo aparatas yra suderinamas su dauguma rinkoje esančių IT programų ir sistemų. Prekybininkai gali įdiegti atitinkamą sistemą, kad ši funkcija būtų pasiekta pagal jų poreikius.