Kokios yra įprastos pramoninių planšetinių kompiuterių zonos?

- May 06, 2019-

Pramoniniai planšetiniai kompiuteriai taip pat yra žinomi kaip pramoniniai kompiuteriai, pramoninės paskirties tabletės, pramoniniai ir pan. Kadangi jis žinomas dėl savo veikimo stabilumo, jis dažniausiai naudojamas kai kuriose pramonės gamybos vietose. Kai kurie klientai nėra tikri, kokios yra įprastos pramoninių tablečių sritys? Toliau pateikiamos mažos serijos padės jums paaiškinti pramoninių planšetinių kompiuterių taikymą.

Pirma, pakalbėkime apie tai, kas yra pramoninė tabletė?

Pramoninis planšetinis kompiuteris, mes jį apibrėžiame iš žodžio kramtymo. Visų pirma tai suprantame kaip „kompiuterį su kompiuteriu ir ekraną“ „kompiuteryje“, ir, antra, suprantame kaip „stalinį kompiuterį su kompiuteriu ir ekraną“ „plokščiame“. "Pramoninė planšetė kompiuteriui ir ekranui".

Kalbant apie eksploatacines savybes, pramoninės tabletės paprastai naudoja mažos galios centrinį procesorių. Pavyzdžiui, „Atom“ serija, „Celeron“ serija ir „Pentium“ serija, žinoma, kai kuriose pramoninėse tabletėse taip pat bus naudojami didelio našumo procesoriai, pvz., „Core I3 / I5 / I7“. Tačiau šių procesorių energijos suvartojimas paprastai yra 10W-25W.

Kalbant apie šilumos išsiskyrimą, mūsų bendri pramoniniai planšetiniai kompiuteriai yra ventiliatoriaus aušinimo operacinės sistemos, kai kurios yra suprojektuotos su didelio ploto aliuminio pelekais arba variniais pelekais, o kai kurios skirtos su aušinimo angomis.

Kalbant apie funkcijas, pramoniniai planšetiniai kompiuteriai yra nepralaidūs dulkėms, atsparūs smūgiams, atsparūs slėgiui, atsparūs drėgmei, atsparūs vandeniui, atsparūs aukštai temperatūrai, atsparūs žemai temperatūrai ir lengvai plečiami įvairiose angose. CPU atminties ekranas gali būti pritaikytas pagal klientų reikalavimus. I / O turtingumas ir konfigūravimas, kad geriausiai atitiktų skirtingų klientų poreikius.

Mūsų bendri pramoniniai planšetiniai kompiuteriai naudoja pramoninę automatiką, mašinų viziją, MES saugojimo sistemas, robotus, policijos įrangą ir kt. Pramonėje yra kontrolės vietų, kelių ir tiltų valdymo rinkliavos sistemos, medicinos prietaisai, aplinkos apsaugos stebėsena, ryšių saugumas ir intelektas. Eismo valdymo sistema, pastatų stebėjimo saugumas, balso skambučių centras, eilių mašina, POS skaitiklių kasos aparatas, CNC staklės, degalų tiekėjas, finansinės informacijos apdorojimas, naftos chemijos duomenų rinkimas ir apdorojimas, geofizinis tyrimas, lauko darbas, aplinkos apsauga, karinė, elektrinė galia, geležinkeliai, greitieji keliai, aviacija, metro, pažangūs pastatai, lauko reklama ir kt.