Kokios yra įterptųjų kompiuterinių sistemų charakteristikos, palyginti su bendrosios paskirties kompiuterinėmis sistemomis?

- May 06, 2019-

Įterptųjų kompiuterinių sistemų charakteristikos, palyginti su bendrosios paskirties kompiuterinėmis sistemomis, yra tokios:

1. Įterpta sistema paprastai yra įterptas įterptas CPU, o bendrasis didžiausio skirtumo tikslas yra tai, kad įterptinis procesorius dažniausiai veikia tam tikrai vartotojų grupei suprojektuotoje sistemoje, paprastai turi mažą energijos suvartojimą, mažą dydį, didelę integraciją, ir tt Įranga, gali integruoti daugelį užduočių, kurias valdyba atlieka bendrosios paskirties procesoriaus viduje lusto viduje, o tai prisideda prie įterptųjų sistemų dizaino miniatiūrizavimo, judumas yra gerokai padidintas, o sujungimas su tinklu tampa arčiau.

2. Įterptinės sistemos yra pažangių kompiuterinių technologijų, puslaidininkių technologijų ir elektroninių technologijų derinimo su konkrečiomis įvairiose pramonės šakose rezultatas. Tai lemia, kad ji turi būti technologiškai intensyvi, intensyvi, labai suskaidyta ir nuolat naujoviška žinių integravimo sistema.

3. Įterptinės sistemos techninė ir programinė įranga turi būti sukurta efektyviai, pritaikyta, nereikalinga ir siekia didesnio našumo tame pačiame silicio plote, kad procesoriaus pasirinkimas galėtų būti konkurencingesnis konkrečiose programose. Jėga

4. Įterptosios sistemos ir konkrečios programos yra organiškai sujungtos, o jos atnaujinimai taip pat sinchronizuojami su konkrečiais produktais, todėl įterptosios sistemos produktai turi ilgą tarnavimo ciklą, kai jie patenka į rinką.

5. Siekiant pagerinti vykdymo greitį ir sistemos patikimumą, įterptinės sistemos programinė įranga paprastai yra kietinama atminties mikroschemoje arba pačiame mikrokontroleryje, o ne saugoma nešiklyje, pavyzdžiui, diske.

6. Įterptinė sistema pati neturi įkrovos kūrimo galimybių. Net po projekto užbaigimo, vartotojas paprastai negali keisti programos funkcijų. Turi būti sukurta plėtros priemonių ir aplinkos rinkinys.