Kokie yra jutimo užklausos aparato privalumai?

- Jan 03, 2019-

Su nuolatiniu išmaniųjų telefonų populiarumu, jutiklinio ekrano dizainas suteikia vartotojams geresnę patirtį. Šiandien ši technologija buvo plačiai taikoma mūsų kasdieniame gyvenime ir darbe, įvairiose valdžios tarnybų salėse ir pagrindinėse geležinkelio stotyse. Oro uostuose ir tt mes visi galime matyti, kad egzistuoja jutimo užklausos aparatas. Kokie privalumai turi būti tokie populiarūs?


1. Palieskite užklausos įrenginį, kad sukonfigūruotumėte didelės raiškos LCD ekraną, pasirinkite pramoninio ženklo LED kietąjį ekraną, užtikrinkite didelės raiškos vaizdo įrašą, atitiktų infraraudonųjų spindulių tikrąją daugiafunkcinę technologiją, sklandų ir tikslų veikimą, paspaudimų operaciją, kelių taškų darbą ir vaizdą priartinimas ir priartinimas ir tt Tradicinis „savitarnos terminalas“ yra informacijos skelbimo ir tyrimo platforma. Jis naudos informacijos užklausų sistemą ir stalinį kompiuterį, kad jis derėtų su sudėtingomis aparatūros ir programinės įrangos sistemomis. Tai lengva naudoti, universalus ir efektyvus.


2, liesti užklausos mašina yra gražus išvaizda, sudėtingos medžiagos, lakštinio metalo dažų išvaizda medžiagos technologija yra ne tik gražus ir patvarus, kaip viešoji erdvė, gali atlaikyti pakartotinį naudojimą, kokybė yra garantuota. „Touch“ užklausimo įrenginiui svarbiausia yra funkcinis pritaikomumas. Patogus ir greitas užklausimas ir konsultavimas, funkcinio efektyvumo užtikrinimas, informacijos pateikimo užklausų platformos teikimas vyriausybinėms įmonėms ir institucijoms ir funkcinio įvaizdžio gerinimas.


3. Jutimo užklausimo mašina yra naujas aukštųjų technologijų produktas, integruojantis įvairius įrenginius, tokius kaip televizijos kompiuteris, daugialypė garso ir interneto paslauga. Tai naujas pasirinkimas informacijos užklausų platformai su sklandžiu veikimu ir galingomis funkcijomis.

Jutiklinio tyrimo aparatas išsaugo tradicinį eilės laiką, o savitarnos užklausai nebėra reikalo biuro personalo pagalbos, ir jį gali užpildyti vienas asmuo, kuris ne tik palengvina masių gyvenimą, bet ir pagerina jų efektyvumą. darbas.