Jutiklinis ekranas --- Kaip atskirti jutiklinį ekraną ir pramoninį skydelį

- Feb 26, 2019-

Pramonės skydelio kompiuteriai ir jutikliniai ekranai atrodo labai panašūs, visi palaiko įvairius liejimo metodus, palaiko įvairius diegimo metodus, ir netgi yra daug panašumų išvaizdos.

Tačiau iš tikrųjų tai sukelia pavadinimo painiava, ty du skirtingi lygiai ir skirtingų kategorijų produktai. Daugelis klientų sumaišys jutiklinius ekranus, „Industrial Panel PC“ ir „touch“ ekranus.

Griežtai kalbant, jutiklinis ekranas yra tik kontrolė, kuri yra atsakinga už lietimą. Jis naudojamas aptikti kontaktą ir grąžinti informaciją po apdorojimo. Jis egzistuoja atskirai, arba įterpia jutiklines funkcijas į skystųjų kristalų pikselius (in-cell), taip pat įterpia jutiklines funkcijas tarp spalvoto filtro substrato ir poliarizatoriaus (ant kameros), kuri yra visos mašinos komponentas. Įrenginio liejimo funkcija.

„Industrial Panel PC PC“ yra išsamus sprendimas. Ji ne tik integruoja jutiklinę funkciją, bet ir integruoja pramoninių kompiuterių apdorojimo efektyvumą. Tai vienas iš dažniausiai naudojamų pramoninio intelekto prietaisų.

Klientas sakė, kad nori ekrano. Jis tikriausiai nori išreikšti, kad nori paliesti ekraną. Jutiklinis ekranas yra įjungtas ekranas. Jei klientas naudojamas pramoninėje arenoje, jis turėtų būti pramoninis.