Mini kompiuterių naudojimas

- May 11, 2018-

Negalima paneigti, kad mini kompiuterio veikimo trukdžiai yra vaizdo plokštė, dauguma mini kompiuterio naudoja integruotą grafinę medžiagą, tačiau susidoroti su visiško hd vaizdo grotuvu, mažas atskiras žaidimas yra lygus, tačiau nori puikios grojimo pagal didelį ginklą ar reiklus daug. Tai nėra mini kompiuterio klaida, nes produkto pozicionavimas yra mažas ir nešiojamasis gaminys aukoja veikimo elementą dėl karščio.

2015 m., Plėtojant technologijas, "Intel HD 5000" pagrindinė vaizdo plokštė taip pat turi gerą ekrano našumą, netgi esant žemai kokybei LOL gali žaisti. Be to, taip pat yra įmontuota mini kompiuterio versija, kuri netgi integruota su "GTX 860M", todėl vartotojams lengviau sukurti keturis ekranus.

Šiandien mini kompiuteris gali sukurti iki keturių ekranų, todėl jis neapsiriboja svetainės kompiuteriu. Šokinėti iš kambario yra iššokti iš namų kategorijos, pavyzdžiui, restorano kelių blokų viešumo ekrano konsolė, patalpų ir lauko stebėjimo prietaisų saugojimo įranga, viešbučio kambario kompiuteris yra jo naudojimas. Be to, kaip ir finansinių investicijų analitikai bei kiti asmeniniai vartotojai, mini kompiuteris taip pat yra konkurencingas, palyginti su santykinai itin nešiojamuoju tonu ir puikiu našumu.

Atsižvelgiant į nuolatines naujovių diegimo procesoriaus gamintojų žinias, turime pagrindo manyti, kad šiandieninis mini kompiuteris sugebėjo patenkinti vartotojų poreikius daugiau nei 70% darbo, pramogų, taigi plėtros tikslas yra mūsų vaizduotės stoka . Taip pat manoma, kad mini kompiuterio gamintojas mums šiek tiek pasakys apie tai, kur jis bus naudingesnis.