Įterptųjų pramoninių kompiuterių struktūra

- Dec 28, 2018-

Įterptųjų pramoninių kompiuterių struktūra gali būti suskirstyta į penkis tipus:


1. Pasyvi plokštė:


Pasyvioji plokštė yra sukurta kaip kelių lizdų atgalinė plokštė autobusų struktūros pavidalu (pvz., STD, ISA, PCI magistralė ir tt), taip pat galima įterpti įvairias funkcijas, pvz., CPU plokštę ir CRT ekrano sąsajos plokštę. į „backplane“ lizdą.


Apatinės plokštės konstrukcija pagrįsta moduline konstrukcine idėja, kuri gali būti suprojektuota į skirtingus funkcinius šablonus plokštės struktūros pavidalu pagal skirtingą valdymą ir sudaro skirtingų valdymo objektų valdymo sistemą. Asmeninio kompiuterio atgalinė plokštė yra integruotas autobusų ir funkcijų modulių korpusas, turintis prastas plėtimosi funkcijas (mažas angas), tačiau taupo erdvę.


2. CPU kortelė:


IPC yra įvairių CPU kortelių, kurias galima suskirstyti į ilgas korteles ir pusę ilgio korteles pagal dydį. Remiantis procesoriumi, jis gali būti suskirstytas į 386, 486, 586, PII, PIII plokštes, o vartotojai gali pasirinkti bet kurį pagal savo poreikius. Pagrindinės jo savybės: darbo temperatūra 0-60 ° C; įrengta laikmačio laikmatis; mažas energijos suvartojimas, maksimalus yra 5V / 2,5A.


3. Pramonės energijos tiekimas:


Pramoninė elektros energija paprastai yra 3 fazės 380 voltų. Pramoninis maitinimas gali paleisti variklį ir pakeisti sukimosi kryptį. Be to, naudojant didelės galios prietaisus galima išvengti per didelio srovės ir šilumos.


4. Visos plieninės važiuoklės:


Visa plieno važiuoklė yra suprojektuota pagal standartą, anti-vibraciją, anti-elektromagnetinius trikdžius ir gali būti įdiegta PC-bus suderinamoje pasyvioje plokštėje.


5. Kiti priedai:


Kiti IPC priedai iš esmės yra suderinami su kompiuteriais, daugiausia procesoriaus, atminties, grafikos plokštės, kietojo disko, diskelių, klaviatūros, pelės, optinio įrenginio, ekrano ir pan.