Kameros AIDS svarba

- Nov 13, 2018-

Jei fotoaparatas ir objektyvas yra pagrindiniai filmų kūrėjų simboliai, fotografavimo įrangos priedai atlieka pagalbinio darbo vaidmenį, kuris yra būtinas „palaikomasis vaidmuo“. Filme, net jei pagrindinis vaidmuo yra geriausias, trūksta pagalbinių vaidmenų bus nustelbta. Bet tai yra trikojis, debesų platforma ar kameros ranka, apšvietimas, šios filmų ir televizijos produkcijos pagalbinė įranga visada atneš įvairių efektų, kai kurių objektyvo efektų, kai kurių spalvų efektų, tinkamų priedų dėka filmų ir televizijos kūrimas visada bus efektyvesnis , taip pat kino ir televizijos kūrėjams jų novatoriškoje perspektyvoje.

Trikojis, hidraulinis laikiklis

Hidraulinis lizdas ir trikojis yra pagrindiniai vaizdo įrašų gamybos įrankiai, kurie gali sklandžiai pasiekti lygį ir aukštyn bei žemyn. Suteikite fotografui kūrybinę laisvę užfiksuoti puikų fotografiją. Jie yra pagrindiniai ir svarbiausi filmų ir televizijos gamybos ir fotografavimo priedai. Jie buvo sukurti ir tobulinami nuo kino pramonės gimimo. Iki šiol trikojis, hidraulinė debesų platforma yra nepakeičiama profesionalios kino ir televizijos produkcijos įranga.

 

Hidraulinės juntai

(hidraulinis hidraulinis lizdas)

Nesvarbu, ar hidraulinis galvutė ir trikojis tinka, priklauso nuo fotoaparato sistemos, ypač jos apkrovos, taikymo ir biudžeto. Todėl naudojami skirtingi naudojimo būdai ir taikomųjų programų biudžetai ir yra didelis skirtumas. Produktų asortimentas nuo šimtų tūkstančių iki daugiau nei 100 000 yra labai platus. Nesvarbu, ar tai yra mėgėjų fotografija apskritai, ar profesionalus kino ir televizijos serialų šaudymas, nėra daug.

Kameros svirtis

Fotoaparato svirtis yra viena iš dažniausiai naudojamų lęšių efektų kūrimo priemonių. Kartu su trikojiu ir stendionu tai vadinama būtiniausia fotoaparato pagalbine įranga šiuolaikinėje kino ir televizijos produkcijoje. Fotoaparato roko rankena gimė ankstyvojoje užsienio filmų fotografijoje. Iš įrašų matyti, kad 1900 m. Filmo mažajame gydytoju režisierius naudojosi šia specialiąja fotografijos įranga, kad padarytų naujus kino efektų pokyčius, ir tada jis buvo palaipsniui pritaikytas skirtingiems filmams.

 

Kameros svirtis

Šiandien fotoaparato svirtis yra beveik būtina pagalbinė įranga kino ir televizijos gamybai. Tai galima pamatyti filmuose, TV serialuose, veiklos vakarėliuose ir vestuvių ceremonijose. Fotoaparato svirtis gali būti skirstoma į įvairias kategorijas, pvz., Riedmenų svirties rankeną, elektrinę teleskopinę svirties rankeną, elektrinį valdymo svirtį ir mažą svirtį.

Pirmiau minėtos trikojo, „yuntai“ ir fotoaparato roko rankos yra įprastos filmų ir televizijos produkcijos filmavimo priemonės, o naudotojai kreipiasi ir naudoja daugiau. Be šių pagrindinių fotoaparato pagalbinių įrenginių, fotografavimo vaidmenyje yra daug pagalbinių įrenginių, kurių negalima ignoruoti. Be šių šaudymo AIDS, objektyvo efektas neišvengiamai paveiks. Todėl turėtume visapusiškai pasinaudoti šių pagalbinių įrenginių privalumais filmavimo ir televizijos fotografavimo metu, kad fotografavimas taptų efektyvesnis.