Skirtumas tarp U disko ir atminties kortelės

- Oct 19, 2018-

Skirtumas tarp USB atmintinės ir atminties kortelės sąvokos:

USB atmintinė yra „flash“ atminties kortelė su USB sąsaja, kurią galima tiesiogiai prijungti prie kompiuterio. Paprastai atminties kortelei reikia kompiuterio skaitymo kortelių skaitytuvo. Atminties kortelė paprastai reiškia atminties kortelę skaitmeniniame gaminyje, pavyzdžiui, mobiliajame telefone ar fotoaparate. Tiesą sakant, jie visi yra „flash“ kortelės. Dauguma mobiliųjų telefonų naudoja TF korteles, taip pat vadinamas MICRO SD kortelėmis. Dauguma kamerų naudoja SD kortelę. „Sony“ naudoja atminties kortelę ir paprastai reiškia atminties kortelę, kurioje kompiuteriui reikia skaityti kortelių skaitytuvą.


Naudojimas: U diskų prijungimas ir atkūrimas, atminties kortelė yra varginantis.


Greitis: U diskas tiesiogiai prijungtas, greitai; atminties kortelė turi būti laidinė arba kortelių skaitytuvas, šiek tiek lėčiau.


Nešiojimas: atminties kortelė yra maža ir lengva prarasti. U diskas yra daug didesnis nei atminties kortelė, todėl jį lengva aptikti.


Išvaizda: U diskas yra „Flash“ diskas su U formos blokais, o atminties kortelė yra mažesnė už „U“ diską ir saugant ją reikia įdėti į kortelių skaitytuvą arba mobilųjį telefoną.