Skirtumas tarp pramoninių tablečių ir komercinių tablečių

- Sep 13, 2018-

1. Komponentai

Dėl komercinės tabletės produktų savalaikiškumo ir savo produktų padėties rinkoje, komponentų parinkimo reikalavimai paprastai turi atitikti sistemos eksploatavimo trukmę 2–3 metus;

Naudojant pramoninės klasės tabletes bus naudojami ilgalaikiai, didelės paklausos tikrinimo komponentai, užtikrinantys aukštus patikimumo reikalavimus esant griežtoms sąlygoms.

2. Naudokite aplinką

Pramoninės klasės tabletės dažnai veikia sunkioje aplinkoje (ilgos darbo valandos, atšiaurios klimato sąlygos, drėgmė, vibracija, dulkės, spinduliuotė, aukšta temperatūra ir tt). Šiose aplinkose komercinės pagrindinės plokštės nėra kompetentingos. Dauguma šiandienos komercinių plokščių plokščių gali veikti tik stabilioje aplinkoje (trumpos darbo valandos, patalpose ir normalioje temperatūroje).

3. Gyvavimo ciklas

Komercinės tabletės rinka keičiasi gana sparčiai, todėl vidutinės komercinės klasės tabletės gyvavimo ciklas yra nuo 2 iki 3 metų;

Pramonės rinkoje priklauso nuo puikių gamybos technologijų ir patikimų dalių tiekėjų. pramoninės klasės tabletė gali pasiekti 10 metų ar net ilgesnį gyvavimo ciklą.

4. Produkto patikimumas

Dėl įprastų komercinių tablečių padėties rinkoje, jų produktams paprastai reikalingi elektroninių produktų CCC sertifikavimas, „Great Wall“ sertifikavimas ir civilinės klasės elektromagnetinio suderinamumo sertifikavimas;

Kadangi pramoninės klasės tabletės skirtos pramonės rinkai, jos reikalingos patikimumui užtikrinti. Prieš kiekvieną gaminį patenka į rinką, QA, CCC, vibracija ir išjungimas bus išbandyti ir sertifikuoti.

5. Valdymas

Komercinė tabletė suteikia tik paprasčiausią nuotolinio valdymo ir kasdienio gyvenimo pramogų, biuro ir pan.

Pramoninio lygio tabletė gali suteikti panašų nuotolinio ryšio valdymą, dirbti sunkioje aplinkoje, valdyti įvairius įrenginius ir tt

6. Pritaikyta

Kai bus pagaminta komercinė tabletė, jos nebegalės keisti, atsižvelgiant į rinkos paklausą, ir ji nėra patogi naudoti.

Tačiau pramonės srityje pramoninės klasės tabletės gali lanksčiai patenkinti ypatingus kai kurių klientų poreikius ir suvokti vartotojo pritaikymą, geriau ir tobuliau, kad atitiktų kliento poreikius.

7. Apsauginė funkcija

Komercinės tabletės užtikrina paprastą apsaugą nuo dulkių, vandens, smūgių, senėjimo ar apsaugos.

Pramoninės klasės planšetiniai prietaisai yra ypač reikalingi dulkėms, vandeniui, smūgiams ir anti-senėjimui ištisus metus.

Esant neįprastai situacijai, pvz., Avarijai, galima realizuoti automatinį laikrodžių, antplūdžio ir kitų funkcijų paleidimą ir visiškai garantuoti aukštą sistemos stabilumą atšiauriose aplinkose.

8. Darbo temperatūra

Komercinės tabletės gali būti naudojamos tik išorinėje aplinkoje nuo 5 laipsnių iki 38 laipsnių;

Pramonės klasės plokštės turi platų temperatūros dizainą, kurio temperatūrų diapazonas yra nuo -30 iki 70 laipsnių, net ir esant ypatingiems temperatūros reikalavimams.

9. Rinkos skalė

Komercinės tabletės daugiausia yra standartiniai produktai, turintys didelę produkciją ir didelį rinkos mastą, kuriuos galima lengvai konvertuoti į kitų prekių ženklų butus;

Pramoninė tabletė daugiausia yra pagaminta iš individualiai pritaikytų produktų, produkcija ir rinkos mastas yra palyginti nedideli, o konversijos į kitus prekės ženklus kaina yra didesnė;

Minėti devyni taškai yra pagrindinis skirtumas tarp pramoninių tablečių ir komercinių tablečių. Žinoma, yra daugiau skirtumų. Juos rasite ateityje, kai turėsite šias tabletes.