Mini kompiuterių kūrimas

- May 11, 2018-

Sparčiai plečiant internetą, televizija jau nebeprieinama televizijos įrankių žvalgymui, naudojamam sistemos (namų kino asmeninių kompiuterių), išskirtinio "Kompiuterio" tipo, televizoriuje, yra daugiau funkcijų tarp žmogaus ir kompiuterio sąveikos savybių. Šiandien daugelio šeimų televizoriaus kambario televizija tapo šeimų arbatos laisvalaikio pasirodymo ekranu. Senas ir mažas gali žaisti žaidimus televizoriuje, žiūrėti filmus ir netgi dainuoti karaokę.

Griežta, kaip anksčiau nukentėjo nuo radijo, filmų ir televizorių dėžės "bloko" administravimo, o šiais metais "mini kompiuterio" koncepcija buvo suaktyvinta, dabar vis daugiau ir daugiau vartotojų mini kompiuterį savo šeimai, antrą ar net trečias kompiuterio kompiuteris, kaip suderinamas "Living TV" išskirtinis interneto pramogų galinis įrenginys. Palyginti su tradiciniu stalinio kompiuterio pagrindu, mini kompiuteris gali būti laikomas evoliucine HTPC versija, kuri yra ne tik labiau integruota, bet ir geresnė kompiuterių našumas ir mažesnis dydis.

Jei televizoriaus dėžutė su pardavimais rinkoje su mini kompiuteriu, palyginti su ankstesniu defektu, yra akivaizdi, nes sistema nėra atvira, taigi funkcija yra gana vienoda, todėl vaizdo įrašus pagal pareikalavimą už pramogų funkcijos ribų sunku padaryti. "Asustek", mažų kompiuterių srities pradininkas, atvejis žymiai pagerino televizoriaus dėžės problemą. Kaip rodo pavadinimas, jis taip pat yra box-like mini kūnas su "asus" mini kompiuteriu, turinčiu "kompiuterio" savybes. Visiškai atidarykite "Windows" operacinę sistemą, visų rūšių programinę įrangą, žaidimus, vartotojo asmenines nuostatas.

Neatsitiktų žodžių, bus mažų kompiuterių rinka 2015 m., Spartus metų, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų augimas net sparti pažangios televizijos žmonių plėtra dar labiau sumažina priklausomybę nuo tradicinių kompiuterių produktų, pigių mažų, nepastebimų mini kompiuterių, pakankamai paklausių naudodamiesi vidutiniu vartotoju, galite išvalyti biudžetą, kad galėtumėte pasirinkti ir įsigyti didesnę ekranų ir kitų priedų priedų dalį, jei norite kuo daugiau sutaupyti sumokėtų sumų, taip pat gali būti laikoma gera rodyti televizoriaus ekranus ir įdėti į mini kompiuterio kambarį taip pat labai tinka jo temperamentui.