Įterptųjų pramoninių kompiuterių privalumai ir struktūra

- Mar 25, 2019-

Įterptinis pramoninis kompiuteris, anglų kalba vadinamas įterptiniu pramoniniu kompiuteriu, kuris yra sustiprintas ir patobulintas pramoninis kompiuteris, galintis patikimai veikti pramoninėje aplinkoje kaip pramoninis valdiklis. Akivaizdu, kad tai kompaktiškas kompiuteris, specialiai sukurtas pramoninėms vietoms.


Įterptųjų pramoninių kompiuterių struktūra gali būti suskirstyta į penkis tipus:


1, pasyvi plokštė


Pasyviosios plokštelės lizdą sudaro kelios ISA ir PCI magistralės angos. ISA arba PCI angų skaičius ir padėtis parenkami pagal reikalavimus. Plokštelė yra keturių sluoksnių struktūra, o viduriniai du sluoksniai atitinkamai yra žemės sluoksnis ir galios sluoksnis. Ši konfigūracija gali sumažinti abipusį loginių signalų trukdymą lentoje ir sumažinti energijos tiekimo impedanciją. Atgalinę plokštę galima prijungti prie įvairių plokščių, įskaitant procesoriaus korteles, vaizdo plokštes, valdymo korteles, I / O korteles ir pan.


2, CPU kortelė


IPC yra įvairių CPU kortelių, kurias galima suskirstyti į ilgas korteles ir pusę ilgio korteles pagal dydį. Remiantis procesoriumi, jis gali būti suskirstytas į 386, 486, 586, PII, PIII plokštes, o vartotojai gali pasirinkti bet kurį pagal savo poreikius. Pagrindinės jo savybės: darbo temperatūra 0-60 ° C; įrengta laikmačio laikmatis; mažas energijos suvartojimas, maksimalus yra 5V / 2,5A.


3. Pramoninis maitinimas


AT perjungiant maitinimo šaltinius, vidutinis nesėkmingas veikimo laikas yra 250 000 valandų.


4, visa plieninė važiuoklė


IPC visos plieno važiuoklės yra sukonstruotos taip, kad būtų atsparios smūgiams, vibracijai ir elektromagnetiniam atsparumui. Jis gali būti įdiegtas su pasyviu kompiuteriu su kompiuteriu.


5, kiti priedai:


Kiti IPC priedai iš esmės yra suderinami su kompiuteriais, daugiausia CPU, atmintimi, grafikos plokštėmis, kietuoju disku, diskeliu, klaviatūra, pele, optiniu įrenginiu, ekranu ir pan.


Privalumas:


1. Produktas turi gerą funkcijų pritaikomumą, beveik visiškai atitinka testuojamo objekto funkciją ir turi tam tikrą mastelį, tačiau neplatinamas pagrindiniam tikslui, todėl produktas yra ekonomiškas.


2. Įrangos miniatiūrizavimas yra viena iš pagrindinių išraiškos formų, atspindinčių kompaktišką dizainą. Nėra jokių konstrukcinio projektavimo standartų. Turėtų būti visapusiškai atsižvelgta į pagrįstą išorinių sąsajų ir įrengimo vietos naudojimą.


Patikimumo reikalavimai yra labai dideli. Atsižvelgiant į elektros funkcijų patikimumo projektą, reikia atidžiai apsvarstyti patikimumo projektavimo turinį, pvz., Šilumos išsklaidymo projektą, elektromagnetinio suderinamumo projektavimą, dulkių ir vandeniui atsparų dizainą ir antivibracinį dizainą.