SDI sąsaja

- Oct 25, 2018-

SDI sąsaja yra „skaitmeninio komponento nuoseklioji sąsaja“, o „hd-sdi“ sąsaja yra transliacijos lygio didelės raiškos skaitmeninė įvestis ir išvesties prievadas, kuriame HD reiškia didelės raiškos signalą. Kadangi SDI sąsaja negali tiesiogiai perduoti suspausto skaitmeninio signalo, Skaitmeninio vaizdo įrašymo įrenginio, standžiojo disko ir kitų įrenginių užfiksuotas suspaustas signalas turi būti išspaustas ir išvestas per SDI sąsają prieš įeinant į SDI sistemą.Jei dekompresuojant ir suspausdami pakartotinai, vaizdo kokybė bus sumažinta ir vėlinimas bus padidintas. Dėl šios priežasties skaitmeninis vaizdo įrašymo įrenginys ir įvairių formatų nelinijinė redagavimo sistema nustato savo sąsajas tiesioginiam suspaustų skaitmeninių signalų perdavimui.

Hd-sdi yra plačiai naudojamas programavimo ir gamybos, radijo ir kitose srityse. Tai yra sąsajos specifikacija, perduodama pagal signalo spartą 1,485 Gb / s arba 1,485 / 1,001 Gb / s pagal SMPTE292M. Specifikacija nurodo duomenų formatą, kanalų kodavimo metodą, bendraašio kabelio sąsajos signalo specifikaciją, jungtį, kabelio tipą ir pluoštą optinė sąsaja, etc.Hd-sdi sąsaja, kaip kabelio standartas, naudoja koaksialinį kabelį ir BNC sąsają. Efektyvus atstumas yra 100M.

Stebėsenos sistema

1. Greitis: standartinė sd-sdi, HD standartas hd-sdi ir 3g-sdi, atitinkami rodikliai yra atitinkamai 270Mb / s, 1,485gb / s ir 2,97GB / s.

2. hd-sdi sąsajai priklausantys stebėjimo produktai apima „hd-sdi“ fotoaparatą, „hd-sdi“ optinį galinį įrenginį, „hd-sdi“ į HDMI keitiklį, „hd-sdi“ standžiojo disko įrašymo įrenginį, hd-sdi matricą ir HD hd-sdi stebėjimą sistema, pastatyta ant didelio ekrano.

3. hd-sdi stebėjimo sistemos privalumai:

Kadangi įranga yra prijungta prie BNC sąsajos, tai yra, pertvarkant esamą tradicinę analoginę sistemą į didelės raiškos stebėjimo sistemą, nereikia perrašyti ir tik reikia pakeisti priekinį ir išorinį. atsarginės dalys, kurios padės sutaupyti didelių laiko ir darbo sąnaudų projektui.

Lengva naudoti

Kadangi hd-sdi fotoaparato projektas priima tą patį sistemos rėmo ir analoginės stebėjimo sistemos rėmą, sistemos laidai gali būti realizuoti naudojant 75-5 koaksialinį kabelį. Statybos personalui ir sistemos operatoriams nereikia mokyti, todėl lengviau pradėti darbą.

Kompresija

Skirtingai nei IP stebėjimas, kuris kompresuoja ir paketuoja vaizdo signalus per tinklą, „hd-sdi“ kameros perduoda nesuspaustus skaitmeninius signalus dideliu greičiu koaksialiniu kabeliu be iškraipymo iš pradinio vaizdo.

Didelės raiškos realiu laiku

„Hd-sdi“ fotoaparato stebėjimas neturi įtakos perdavimo tinklui, todėl nebus realaus laiko stebėjimo ir HD reikalavimų atsiradusio vaizdo vėlavimo, kurį sukelia IP tinklo stebėjimas.

Didelis panaudojimas

Hd-sdi fotoaparato įrenginio vaizdo išvesties vaizdo skiriamoji geba yra 1920 x 1080, o kameros paskirstymo taškų tankis vieneto plote žymiai sumažėja. Pateikite daugiau informacijos apie stebėjimo vietas, pvz., Veido atpažinimą ir numerio ženklo atpažinimą.

Sąsajos principas

Serijinė sąsaja yra sąsaja, perkelianti duomenų žodžio ir atitinkamų duomenų bitus nuosekliai per vieną kanalą. Dėl didelio duomenų perdavimo serijos skaitmeninio signalo greičio ji turi būti apdorojama prieš perduodant. Ankstyvas grupavimo kodavimas buvo pakeistas ne grįžti į nulinę inversiją (NRZI), kurios standartai buvo smpte-259m ir ebu-tech-3267. Standartai apėmė skaitmeninius sudėtinius ir skaitmeninius komponentų signalus, įskaitant skaitmeninį garsą. Prieš perduodant pradinį duomenų srautą įjungiamas ir transformuojamas į NRZI kodą, siekiant užtikrinti, kad pradiniai duomenys būtų patikimai atkuriami priimančiojoje gale. SDI sąsaja gali perduoti 270Mb / s serijinį skaitmeninio komponento signalą. 16: 9 formato atvaizdui turėtų būti perduodamas 360Mb / s signalas.NRZI kodai yra poliarūs jautrūs kodai.Naudokite „1“ ir „0“, norėdami nurodyti aukštą ir žemą lygį. Jei yra ilgas, nepertraukiamas „0“ arba „0“, jis paveiks imtuvą, kad ištrauktų laikrodį iš skaitmeninio signalo. Kadangi serijinis skaitmeninis signalo sąsaja nepersiunčia laikrodžio signalo atskirai, imtuvas turi ištraukti laikrodį signalo iš skaitmeninio signalo srauto, todėl NRZI kodas su „1“ ir „0“ turėtų būti naudojamas norint nurodyti, ar yra bet kokio lygio transformacija. Gavę NRZI kodo srautą, duomenys gali būti atkurti tol, kol lygio transformacija yra aptikta. Net jei visas „1“ signalas yra, signalo dažnis yra tik pusė pradinio laikrodžio dažnio. Po trikdžių sumažėja nepertraukiamo „1“ tikimybė, kuri dar labiau sumažina aukšto dažnio komponentą. Duomenų srauto priėmimo pabaigoje SDI dekoderis atkuria pradinį duomenų srautą iš NRZI kodo srauto.

(a) „SerialDigital“ duomenų sąsaja (SDDI), naudojama betacam-sx nelinijinėje redagavimo ar skaitmeninėje naujienų perdavimo sistemoje, leidžia keturis kartus greičiau įkelti iš juostos į diską.

(b) keturių greičių serijinė Skaitmeninė sąsaja QSDI (QuarterSerial Digital Interface), naudojama DVCAM vaizdo redagavimo sistemoje įkelti į diską, atsisiųsti į juostą arba kopijuoti duomenis iš diskų į keturis kartus greičiu.

(c) CompressionSerial skaitmeninė sąsaja CSDI (CompressionSerial Digital Interface), naudojama DVCPRO ir skaitmeniniuose skaitmeniniuose vaizdo įrašymo įrenginiuose ir nelinijinėje redagavimo sistemoje. Duomenys gali būti perduodami keturis kartus greičiu nuo juostos pagrindo iki disko pagrindo arba disko pagrindo.

Pirmiau minėtos trys sąsajos nėra suderinamos, bet jos visos yra suderinamos su SDI sąsaja. 270Mb / s SDI sistemoje galima atlikti didelės spartos transliaciją. Šios trys sąsajos skirtos skaitmeniniams garso ir vaizdo tinklams, kurie naudoja rankų paspaudimo protokolas, kitaip nei kompiuterių tinklas, ir naudoja sinchroninio tinklo technologiją, kuri nesilpsta dėl skirtingų kelių.

Žmonės dažnai įterpia skaitmeninį garso signalą į SDI signalą, ty skaitmeninis garso signalas įterpiamas į vaizdo signalo liniją, lauko sinchronizavimo impulsą (liniją, lauko užtvarą) ir skaitmeninio komponento vaizdo signalą vienu metu.