Pažangaus automobilių stovėjimo aikštelių valdymo sistemoje taikoma RFID technologija

- Dec 06, 2018-

Su mokslo ir technologijų pažanga bei žmogaus civilizacijos plėtra vis labiau populiarėja intelektualių automobilių stovėjimo aikštelių valdymo sistemų taikymas gyvenamuosiuose kvartaluose, dideliuose komerciniuose pastatuose ir darbo padaliniuose. Žmonės vis dažniau reikalauja protingo automobilių stovėjimo aikštelių valdymo, jie nori turėti geresnius, automatizuotus, patogesnius ir greitesnius valdymo metodus.


Tradicinių automobilių stovėjimo aikštelių valdymui būdingi įvairūs trūkumai, pvz., Didelės valdymo išlaidos, didelis darbo intensyvumas, mažas paslaugų efektyvumas, kapitalo nuostoliai ir rimta transporto priemonių vagystė. Jis negali apsaugoti investuotojų pajamų ir saugomų automobilių saugumo, taip rimtai ribojant automobilių stovėjimo aikštelių verslo plėtrą. .


„Intelligent RFID“ sistema ne tik pagerina darbo efektyvumą, taupo darbo jėgą ir materialinius išteklius, sumažina veiklos sąnaudas, neleidžia darbuotojams piktnaudžiauti, o visa valdymo sistema yra saugesnė ir patikimesnė. Įskaitant vairuotojo atpažinimą, transporto priemonių atvaizdų palyginimą, automatinį parkavimo nurodymus, prieigą prie transporto priemonės, automobilių stebėjimo ir apmokestinimo valdymo, užklausos ir spausdintos transporto priemonės informaciją.