Fotografijos įranga

- Nov 12, 2018-

Fotografinė įranga yra bendrasis fotoaparatų, lęšių ir su jais susijusių priedų, taip pat visų rūšių fotoaparatų įrangos ir gaminių, susijusių su fotografavimo veikla, terminas. Įskaitant tokias medžiagas kaip filmai ir dauguma fotografijos įrangos operatorių, naudojančių fotografijos įrangą, pvz., Fotoaparato petį, fotografiją maišelis priklauso fotografijos įrangos kategorijai. Fotografijos įranga yra labai plati, be gerai žinomo fotoaparato, daugiausia yra įvairūs priartinimo objektyvai, pagrindiniai objektyvai, blykstės, naudojami įvairūs spalvų filtrai, fotoaparato trikojai, studijos blykstės Šviesos dėžės, visų rūšių apšvietimas, reflektorius, atspindintis skėtis, išoriniai žibintai, fotoaparato lempos, kvarciniai žibintai ir kt. taip pat apima įrangos priedus ir kt.

Tradiciniai fotografijos įrenginiai taip pat apima spausdinimo kamerą tamsoje, didintuvą, apsauginę lempą, stiklinimo mašiną, termostatą, laikmatį ir tt. Spalvų skleidimo mašina, spausdintuvas priklauso fotografijos įrangai.

Kadangi skaitmeniniai fotoaparatai dabar sujungia fotografiją ir vaizdo įrašą, jie taip pat žinomi kaip platesnis fotografijos įrangos, įskaitant fotografiją ir vaizdo įrašus, asortimentas.