PDP (plazminis ekranas)

- Sep 07, 2018-

PDP (plazminis ekranas) - tai naujos kartos vaizdo įrenginių, naudojančių pastaraisiais metais sukurta plokščiaekranio ekrano technologija, karta.


Vaizdavimo principas: plazminio ekranavimo technologijos vaizdavimo principas yra parodyti tūkstančius uždarytų mažų žemo slėgio dujų kamerų ekrane, kuri skleidžia ultravioletinę šviesą, kuri yra nematoma akimi per dabartinį sužadinimą, o tada ultravioletinė šviesa patenka į raudoną ir žalia ant nugaros stiklo. Mėlyna trijų spalvų fosforas skleidžia matomą šviesą, kuri gali būti matoma plika akimi.


Plazminio ekrano pranašumas: plonas storis, didelė skiriamoji geba, mažas pėdsakas ir gali būti naudojamas kaip sieninis televizorius namuose, atspindintis būsimų kompiuterių monitorių raidos tendencijas.


Plazminio ekrano funkcijos:


1, ryškumas, didelis kontrastas

Plazminis ekranas turi didelį ryškumą ir didelį kontrastą, o kontrasto santykis siekia 500; 1, apdaila gali atitikti akių poreikius; Ryškumas taip pat yra didelis, todėl jo spalvų atkūrimas yra labai geras.


2, grynas plokščias vaizdas be iškraipymų

RGB apšviestas plazminio ekrano tinklelis yra tolygiai pasiskirstęs plokštumoje, kad vaizdas nebūtų iškreiptas net kraštuose. Plokščiojo ekrano CRT ekrane sunku valdyti iki jokio iškraipymo lygio, nes skenavimo greitis prie krašto nėra vienodas.


3, itin plonas dizainas, itin platus žiūrėjimo kampas

Atsižvelgiant į plazmos technologijų ekrano principą, visos mašinos storis yra daug mažesnis nei tradiciniame CRT ekrane, kuris yra panašus į LCD, ir gali būti įdėtas į kelias pozicijas. Vartotojai gali pakabinti plazminį ekraną ant sienos arba ant stalo pagal asmeninius pageidavimus, kurie labai sutaupo kambarį ir yra tvarkingi, gražūs ir madingi.


4, turi visą įvesties sąsają

Siekiant palaikyti įvairius signalo šaltinius, plazminis ekranas turi DVD komponentų sąsają, standartinę VGA / SVGA sąsają, S terminalą, HDTV komponento sąsają (Y, Pr, Pb) ir tt, ir gali priimti galią, VCD, DVD, HDTV ir kompiuteris. Įvairių signalų išvestis.


5, aplinkos apsauga be radiacijos

Plazminis ekranas paprastai priima geras elektromagnetinio ekranavimo priemones, o jo priekinio ekrano aplinka taip pat gali žaisti elektromagnetinį ekranavimą ir užkirsti kelią infraraudonajai spinduliuotei. Ji beveik nekenkia akims ir turi gerų aplinkos savybių.