Kompiuterių sąsajos bendro naudojimo metu-II

- Jan 17, 2019-

PS / 2 sąsaja:

PS / 2 sąsaja yra 6 kontaktų apvali sąsaja su 2 smeigtukais. PS / 2 yra viena iš dažniausiai naudojamų įrenginių, pvz., Pelių ir klaviatūrų, sąsajų. Paprastai PS / 2 sąsajos pelė yra žalia ir klaviatūra yra violetinė. PS / 2 sąsaja yra įvesties įrenginio sąsaja, o ne perdavimo sąsaja. Todėl PS2 prievadas neturi jokio perdavimo spartos, tik nuskaitymo greičio.


RJ11 sąsaja (tipinė programa: telefonas):

Tipiškas interneto telefonas suteiks dvi RJ-11 sąsajas. Viena RJ-11 sąsaja naudojama prijungti prie „HomePNA“ jungiklio prijungtą telefono liniją, o kita RJ-11 sąsaja prijungta prie telefono.


RJ45 sąsaja (tipinė programa: tinklo kabelis):

RJ45 sąsaja paprastai naudojama duomenų perdavimui. Dažniausia programa yra tinklo plokštės sąsaja.


AV sąsaja:

AV sąsaja atskiria vaizdo įrašą ir garsą, taip išvengiant garso ir vaizdo trukdžių. Tačiau, kadangi ryškumas ir chromansas turi būti dekoduojami ir rodomi vaizdo transliacijoje, vaizdo perdavimas vis dar turi nuostolių, todėl dabartinis didelės raiškos vaizdo atkūrimas iš esmės atsisako AV sąsajos.


VGA sąsaja:

VGA terminalas V nešiojamajame kompiuteryje (kiti pavadinimai yra RGB terminalas, D-sub 15 arba mini D15) yra 3 eilių iš viso 15 kaiščių DE-15. VGA terminalas paprastai yra kompiuterio ekrane, ekrane ir kituose įrenginiuose. Jis naudojamas analoginiams signalams perduoti.


DVI sąsaja:

Skaitmeninė vaizdo sąsaja. Didelės spartos perdavimo skaitmeninio signalo technologija, sukurta Skaitmeninio ekrano darbo grupėje (DDWG) su DVI-A, DVI-D ir DVI-I. Įvairios sąsajos formos. DVI-D turi tik skaitmeninę sąsają, DVI-I turi skaitmenines ir analogines sąsajas, o dabartinė programa daugiausia yra DVI-i (24 + 5).


HDMI sąsaja:

Didelės raiškos multimedijos sąsaja yra skaitmeninės vaizdo / garso sąsajos technologija. Tai speciali skaitmeninė sąsaja, tinkama vaizdų perdavimui. Jis vienu metu gali perduoti garso ir vaizdo signalus. Didžiausias duomenų perdavimo greitis yra 2,25GB / s.

BNC sąsaja:

BNC, visas pavadinimas yra „Bayonet Nut Connector“ (pavadinimas vizualiai aprašomas sąsajos perspektyvoje), taip pat žinomas kaip „British Naval Connector“ (tikriausiai pavadintas, nes ši jungtis pirmą kartą naudojama britų kariniame jūrų laivyne) arba „Bayonet Neill Conselman“ (tai buvo išrastas žmogus, vardu Neill Conselman).


XLR sąsaja:

XLR yra žinomas kaip kortelės galvutė, kurią sudaro trijų kontaktų kištukas ir fiksavimo įtaisas. Dėl fiksavimo įtaiso XLR jungtis yra gana saugi. Didelėje trijų branduolių sąsajoje naudojamas 6,35 mm skersmens kištukas, kurio privalumas yra atsparumas dėvėjimui ir tinkamas pakartotiniam įdėjimui ir pašalinimui. Subalansuotos analoginės garso jungtys visų pirma yra pažengusios analoginės garso įrangos ar profesionalios garso įrangos.


SM kortelės sąsaja:

SM kortelės pilnas vardas Smart Media, įdiegta „Toshiba“ 1995 m., Pati „SM“ kortelė neturi valdymo grandinės, todėl apimtis yra mažesnė, daugelis senų kamerų naudoja SM atminties kortelę, bet todėl, kad jos valdymo grandinė sukurta skaitmeninėje įrangoje, todėl suderinamumas yra suderinamas su skaitmenine įranga. problema yra paryškinta. Dabar jis palaipsniui pašalinamas.


SD kortelės sąsaja:

Visas SD kortelės pavadinimas yra „Secure Digital Memory Card“, kurią 1999 m. Pradėjo „Toshiba“, „Panasonic Matsushita“ ir JAV „SanDisk Corporation“. Didelė talpa, didelė duomenų perdavimo sparta ir rašymo apsauga. PIN 9PIN. SD kortelės specifikaciją sukūrė MMC, o jo dydis panašus į MMC. SD kortelė ir MMC kortelė yra suderinamos. SD kortelė išlaiko 7 kontaktų kištuką iš MMC ir plečia 2 kontaktų duomenų liniją. SD kortelės taip pat prieinamos tiek mažu greičiu, tiek dideliu greičiu. Didelės spartos SD kortelė taip pat vadinama SDHC. Šiuo metu 4G SD kortelė iš esmės yra SDHC.