Atidaryti rėmelį ir įterptųjų jutiklių ekrano pasirinkimo vadovą

- Sep 28, 2018-

Pramoniniai ekranai gali būti suskirstyti į atvirus pramoninius ekranus, įterptųjų pramoninių ekranų, stelažų pramoninius ekranus, flip-chip pramoninius ekranus ir pramoninius ekranus. Ji turi platų spektrą pramoninės srities valdymo, pramonės įrangos, telekomunikacijų tinklo patalpos parodų, traukinių ir metro uostų, transporto priemonėse ir karinėse pramonės šakose.

Renkantis pramoninį ekraną pirmiausia patvirtinami pramoninio ekrano privalumai ir trūkumai bei susiję techniniai parametrai. Pirma, pramoninės įrangos pramoninė jutiklinio ekrano taikymo aplinka skiriasi nuo įprastų vartotojų ekrano produktų. Kai turėtume apsvarstyti optinius rezultatus, ilgaamžiškumą, mechanines charakteristikas ir kitus ekrano elementus.

Žemiau mes paaiškiname keturis įterptųjų pramoninių jutiklių ekrano ir atviro ekrano produktus.


1. Kontrastas

Naudojant pramoninius ekranus vartotojai, palyginti su įprastais vartotojų ekranais, gali nežiūrėti optimaliu atstumu arba idealiai apšviesti. Todėl didesnis kontrastas yra geriausias pasirinkimas pramoniniams ekranams. 2

2. Ryškumas

Dauguma monitorių patalpų aplinkoje, ryškumas yra apie 250 ~ 300 cd / m2, tačiau pramoninėje aplinkoje, nes aplinkos apšvietimas gali būti didesnis nei ekrano apšvietimo LCD ekranas, o pramoninis plokščias ekranas dažnai naudoja jutiklinį ekraną. sumažina ekrano ryškumą, kad jis atrodytų tamsesnis. Apskritai medicinos, automobilių, pramonės ir kitose aplinkose reikalingas ryškumas turi būti didesnis nei 450 cd / m2.

3. Žiūrėjimo kampai

Kasdieniame gyvenime naudojami ekranai paprastai skirti vienišiems žmonėms, sėdintiems tiesiai priešais ekraną. Pramoninėje aplinkoje tokios situacijos yra gana retos. Pavyzdžiui, gydytojo ar slaugytojo neįmanoma sustabdyti diagnozės metu. Eikite tiesiai į monitorių, jie tiesiog nori sužinoti duomenis, kurių jie tikisi. Didelėms mašinoms tiesiog neįmanoma dirbti tiesiai prieš ekraną. Laivui ar orlaiviui naviguoti nepatogu, kad vairuotojas sėdėtų tiesiai priešais pramoninį ekraną, ypač kai yra daug ekranų, jie susiduria su žiūrovu skirtingais kampais.

4. Mechaninis veikimas

Kaip ir daugelis kitų technologijų, taip pat yra dizaino pakeitimų pasauliniuose plokščiaekraniuose LCD produktuose. Pramonės klasės skyduose šis pokytis gali įvykti kas penkerius metus ar daugiau. Pakeitimą lėmė poreikis prisitaikyti prie technologijų pažangos ar geresnio dizaino. Todėl, kuriant pramoninę ir medicininę įrangą, įskaitant tas pačias montavimo angas, jungčių vietas ir net kai kuriuos tuos pačius ekrano dydžius, svarbu išlaikyti tam tikrą tęstinumą.