OLED - Organiniai šviesos diodas

- Oct 31, 2018-

OLED, arba organinis šviesą spinduliuojantis diodas, taip pat žinomas kaip organinių Electroluminesence ekranas (OELD).

OLED, arba organinis šviesą spinduliuojantis diodas, taip pat žinomas kaip organinių Electroluminesence ekranas (OELD). Nuo 2003 m. Šis ekranas buvo plačiai naudojamas, MP3 grotuvai nuo 2003 metų. DCs ir Mobilieji telefonai, taip pat skaitmeninių produktų, jie tik buvo naudojami kai kuriose parodose. Inžinerijos pavyzdžių ekrano dar neperėjo į praktinį etapą. Bet OLED ekranai turi daug privalumų, kad LCD negali prilygti.


Skirtingai nuo tradicinių LCD displėjai, OLED ekranas technologija nereikia naudoti prisilietimui ir naudoja labai plona organinės dangos ir stiklo substratai, apšviesti kai srovė pereina per. Be to, OLED ekranas gali būti lengvesnės ir plonesnis, turi didesnį matymo kampas ir gali gerokai sutaupyti energijos.


Šiuo metu dviejų pagrindinių techninių sistemų OLED, mažos molekulinės OLED technologija yra įvaldę Japonijoje, ir vadinamoji polimerų PLEDLG mobiliojo telefono DLK yra ši sistema. Technologijų ir patentų yra įvaldę britų technologijų kompanija CDT, palyginti su PLED produktų. Vis dar kyla sunkumų, colorization. Mažos molekulinės OLEDs yra lengviau dažymas, ir "Samsung" neseniai išleido 65,530 spalvų OLEDs mobiliesiems telefonams.


Tačiau nors OLEDs su geriau technologija ateityje pakeis LCD pvz TFSS, organiniai šviesą skleidžiančio ekranų technologijos turi trūkumai, pavyzdžiui, trumpą gyvenimą ir didelio ekrano dydis. Šiuo metu OLED pagrindinė paskirtis yra "Samsung' naują SCH-X339, kuris naudoja 256 spalvų OLED. Kaip DLK, ji dažniausiai naudojasi LG – jos CU8180 8280.


Iliustruoti OLED konfigūraciją, kiekvienas OLED vienetas gali būti lyginama su mėsainių, ir Fluorescentinė medžiaga yra augalinis, juostele, įtvirtinta tarp jų. Kiekvienas OLED ekranas gali būti valdomas gaminti trijų skirtingų spalvų šviesos. Pvz., LCD, OLEDs taip pat aktyvius ir pasyvius. Dega langelyje pažymėtas eilutės ir stulpelio adresas pasyvus režimu. Aktyvųjį režimą, yra plonų plėvelių tranzistorių (TFT) už OLED vieneto ir šviečiančiais vienetas yra įjungtas pagal vairavimo TFT. Pasyvus OLEDs yra mažiau el. energijos, tačiau aktyvus OLEDs rodomi geresnių rezultatų.