Naujos pramonės tendencijos pramonės šakos 4.0 laikotarpiu: raktiniai žodžiai yra protingi

- Sep 29, 2018-

Nors išmanieji telefonai tapo labai populiarūs mūsų gyvenime, protingi namai žengė žingsnį į priekį. Interneto socializacija, elektroninė prekyba, interneto pramogos ir internetinis švietimas įsiskverbė į kiekvieną gyvenimo aspektą, tačiau gamybos srityje ši virtuali realybė susilieja su tikrove. Atrodo, kad pramoninė revoliucija nėra tokia kruvina.


Pramonė 1.0 yra mechanizuotos gamybos garo erdve, 2.0 - tai masinės gamybos surinkimo linija ir „Elektros amžius“, pramonė 3.0 yra labai automatizuotos elektroninės informacinės technologijos era, tada „Industry 4.0“ yra pastatyta ant informacinės fizikos sintezės sistemos (CPS). ). Virtualios ir realios integracijos „tinklo kūrimo era“.


Nesvarbu, ar tai yra pramoninis 4.0, kurį pasiūlė Vokietija, ar JAV pasiūlytas pramoninis internetas, ir Kinijos pasiūlytas „Pagaminta Kinijoje 2025“, raktiniai žodžiai yra „protingi“: pažangūs produktai, pažangios paslaugos, pažangūs prietaisai, pažangūs procesai. , Jų varomoji jėga yra programinės įrangos ir interneto plėtra. Kitaip tariant, interneto, programinės įrangos ir pramonės konvergencija nuslopina tradicinį pramoninį pasaulį.


Būsimoje pažangioje gamykloje, kuri yra pramonės 4.0 eros pagrindas, informacinės fizikos sintezės sistema pati įves informaciją apie gaminį į produktų dalis, jie tiesiogiai bendrauja su gamybos sistema ir įranga pagal savo gamybos poreikius ir išduos kitą gamybos proceso instrukcija; Įranga taip pat gali keistis informacija tarpusavyje ir palaipsniui plėtoti imitacijos ir mokymosi galimybes su „Big Data“ teikiama „patirtimi“, kad galėtų atlikti nepriklausomą gamybą ir atlikti tikslius sprendimus dėl sudėtingų gamybos sąlygų. Šis savarankiškas gamybos modelis gali atitikti kiekvieno naudotojo „pritaikymo reikalavimus“, leidžiantį pritaikyti didelio masto personalizavimą.


Per debesų kompiuteriją, savarankiškas valdymas ir internetas, žmonės, mašinos ir informacija yra sujungti ir integruoti. Esamos technologijos ir naujovės bus integruotos į skaitmeninę įmonių platformą. Gamyba dar nepradėta, visi produkto kūrimo proceso ir gamybos proceso aspektai gali būti suprojektuoti, imituoti ir optimizuoti virtualiame pasaulyje programinės įrangos pagalba ir gali būti imituojami.


Visos gamyklos bus sujungtos, gamybos vertės grandinės tiekėjai gaus ir keičiasi realiuoju laiku gauta informacija, visos tiekėjo tiekiamos dalys į gamybos liniją bus pristatytos reikiamu laiku tinkamu laiku ir pradžios taškas. yra tik individualus vartotojų poreikis.