NAB Rodyti

- Nov 14, 2018-

„NAB Show“ pristato naujovišką technologiją, rodomi naujoviški sprendimai, o žaidimų keitimo tendencijos. Pasiruoškite ištirti praėjimą po nuostabaus technologijų, vėsių įrankių, sumaniosios programinės įrangos, galimų debesų sprendimų ir neribotų idėjų bei įkvėpimo. Tik čia galite sukabinti savo rankoves ir būti rankomis su produktais, paslaugomis ir žmonėmis, kurie vairuoja ateities turinį.

Nacionalinė transliuotojų asociacija yra tautos radijo ir televizijos transliuotojų balsas. NAB, kaip pirmaujanti transliuotojų asociacija, perteikia mūsų narių interesus federalinėje vyriausybėje, pramonės ir viešųjų reikalų srityje; gerina transliavimo kokybę ir pelningumą; skatina turinio ir technologijų naujoves; atkreipia dėmesį į svarbius ir unikalius būdus, kuriais stotys tarnauja savo bendruomenėms.

NAB teikia vertę mūsų nariams propaguodama, ugdydama ir diegdama naujoves.

Advokatūra
NAB yra pagrindinis mūsų šalies sostinės transliuotojų gynėjas, užtikrinantis, kad politikos formuotojai būtų informuojami apie klausimus, turinčius įtakos transliavimo pramonei. Asociacija remiasi savo televizijos ir radijo narių ir valstybinių transliuotojų asociacijų stiprybėmis. Transliuotojai pripažįsta, kaip svarbu šviesti Kongresą, Federalinę ryšių komisiją (FCC) ir administraciją apie tai, kaip įstatymai ir teisės aktai veikia jų verslą, o svarbiausia - klausytis ir žiūrėti visuomenę.

Inovacijos
Nesvarbu, ar tai yra naujos skaitmeninės televizijos ar mobiliojo FM ryšio įrenginių sukurtos galimybės, NAB padeda transliuotojams pasinaudoti skaitmeninio amžiaus galimybėmis. Technologijų pažanga transliuotojams suteikia galimybę rasti geresnius, novatoriškesnius būdus, kaip užtikrinti kokybišką turinį ir paslaugas, kurias tikisi ir nusipelno vietos bendruomenės.

Švietimas
NAB siūlo nemokamą viešųjų paslaugų medžiagą, padedančią įgyvendinti lokaliai orientuotas bendruomenės paslaugų iniciatyvas, siūlyti keletą programų per NAB švietimo fondą, skirtą įvairovei, lyderystei ir profesiniam tobulėjimui, transliuotojams siūlo įvairias programas, padedančias jiems augti karjeroje , skatinti įvairovę darbo vietoje ir stiprinti jų verslą.