Būsimos plėtros stebėjimas

- May 11, 2018-

Kartu su tinklo technologija, identifikavimo technologija, mikroelektronikos technologija, kodeko technologija, operacinės sistemos, tokios, kurios leis kurti įterptųjų DVR žvalgybos, integracijos, bevielio ryšio, aukštos motyvacijos, personalizavimo, interaktyvios krypties.

1. Aparatūros apdorojimo greitis yra greitesnis ir saugojimo laikas yra ilgesnis.

Dėl lustų technologijos plėtros, didesnis našumas CPU daro DVR greitesnį ir galingesnį. Nuo ankstyvo CIF vaizdo įrašymo įrenginio iki dabartinio D1 kietojo disko vaizdo įrašymo įrenginio, 960H kietojo disko įrašymo įrenginio, hibridinio standžiojo disko įrašymo įrenginio, HDD-SDD kietojo disko vaizdo įrašymo įrenginio. Be to, atsižvelgiant į didelės raiškos tendencijas, saugojimo poreikis taip pat didėja, o DVR standžiojo disko valdymo technologijos taip pat tobulėja. Iš esmės, DVR gali palaikyti daugiau standžiojo disko sąsajų, palaikyti RAID technologiją ir palaikyti saugojimo technologijų, tokių kaip DAS, SAN ir NAS, suderinamumą.

2. Kodavimo metodas yra labiau pažengęs.

Šiuo metu pagrindinės DVR naudojamos suspaudimo technologijos yra mpeg-4, h.264, m-jpeg. Mpeg-4 ir h.264 yra labiausiai paplitusių suspaudimo metodų Kinijoje, o h.264 tapo pagrindine kryptimi dėl tinkamesnių tinklo perdavimo reikalavimų. Ateityje norint, kad įterptas DVR būtų platesnis taikymo sritis, visų rūšių algoritmas bus būsimos plėtros tendencija, bet ne vieninga, kurios pagrindu yra vidaus įmonių standartai. Ir reikia daugybės vyriausybės funkcinių padalinių ir DVR bei visų rūšių įmonės dalyvavimo grandinėje. Pavyzdžiui, mūsų šalyje yra AVS suspaudimo algoritmas su nepriklausomomis intelektinės nuosavybės teisėmis ir h. 265 suspaudimo algoritmas, kuris revoliuciškai keičia daugelį aspektų, palyginti su h.264.

3. Žvalgyba yra svarbi vystymosi kryptis.

Techniniu požiūriu žvalgyba yra svarbi plėtros kryptis. Tik per intelektualios analizės technologiją vaizdo įrašų tvarkymas gali padėti žmonėms išspręsti sunkius dalykus. Tiesą sakant, realaus laiko stebėjimas, išankstinis įspėjimas, informacijos apdorojimas, išieškojimas ir kitos funkcijos reikalauja pažangios technologijos. Nors per trumpą laiką sunku visiškai suprasti intelektualios analizės valdymo technologiją, tačiau dabartinės technologijos gali realizuoti pusiau automatinę stebėjimo žvalgybą, tam tikru mastu daugeliu atvejų, naudojant pažangiosios analizės technologijas, gali atlikti daugumą darbo, darbuotojai gali sutelkti dėmesį dėl valdymo ir koordinavimo, tai yra geras būdas tai taikyti šiuo metu. Šiuo metu rinkos paklausa yra labai stipri. Daugelis pardavėjų dabar siūlo DVRS su protinga analize. Šiuo metu geriausios pažangiosios analizės technologijos nėra 100% tikslios, o technologijai reikia didelių laimėjimų ir pažangos, kad atitiktų rinkos poreikius.