Stebėjimo projektavimo reikalavimai

- May 11, 2018-

Tuo metu, kai uždarosios grandinės stebėjimo sistemos projektavimas, atsižvelgiant į vartotoją pagrindinių poreikių uždarosios grandinės stebėjimo sistemos, atsižvelgiant į pagrįstą struktūrą, saugus ir patikimas, pagrindiniai produktai, mažų sąnaudų, mažai priežiūros kaip atspirties taškas, ir šiuo tikslu suteikti vartotojams pažangią uždarosios grandinės stebėjimo sistemą, saugius, patikimus ir efektyvius sprendimus.

Architektūra yra pagrįsta: ji turi naudoti pažangią ir pagrįstą technologiją, kad sistema būtų struktūruojama, sistema būtų saugi ir sklandi, o ateityje būtų geros plėtros sąlygos.

Stabilumas ir saugumas: tai yra svarbiausia vartotojų problema. Tik stabili darbo sistema gali užtikrinti sklandų jūsų uždarosios grandinės stebėjimo sistemos veikimą. Sistemos techninis tobulėjimas yra didelio našumo sistemos garantija ir pagrindas, o tai gali veiksmingai sumažinti darbuotojų ir sistemos techninės priežiūros personalo naudojimosi problemas. Gera mastelinė galimybė yra vartotojų kūrimo labui.