Pirmoji LED ekranų ekrano problemų

- Jan 14, 2020-

Kokios yra pagrindinės LED ekranų techninės problemos?


Nereikia nė sakyti, kad bet kurios pramonės plėtra susidurs su techninėmis problemomis, ypač aukštųjų technologijų pramonės šakose, tokiose kaip LED ekranai. Tik tada, kai gamintojai aiškiai susiduria su problema, galima skatinti visos pramonės plėtrą. Pagrindinės LED ekranų problemos yra šios:


Pirma problema yra nepakankamas ryškumas. Pagrindinis LED ekrano pranašumas yra didelis pritaikymas prie kintančios ir sudėtingos lauko aplinkos. Lauko aplinkos ypatybės reikalauja, kad LED ekranas būtų pakankamai šviesus, kad informacija būtų perduodama saulėtu, debesuotu, lietingu ar snieguotu oru, taip pat dideliais atstumais ir keliais žiūrėjimo kampais, todėl ryškumas yra ypač svarbus. Dėl nepakankamo šviesos diodų ryškumo šviesos diodai gali atlikti tik palaikomąjį vaidmenį susijusiose pramonės šakose.


Antrasis yra šviesos diodų spalvų skirtumo problema. Taikant vieną šviesos diodą, spalvų skirtumui iš esmės nekyla problemų, tačiau jei visa apimtimi naudojama daugybė šviesos diodų, spalvų skirtumo problema išryškės. Nors egzistuoja technologijos, leidžiančios pagerinti šią problemą, dėl vidaus technologijos ir gamybos lygio vis dar yra skirtumų toje pačioje šviesos diodų serijoje toje pačioje spalvų srityje ir šį skirtumą sunku išvengti plika akimi, ir tai yra sunku garantuoti LED ekrano spalvų atkūrimą ir ištikimybę.