Pagrindinės pramoninių planšetinių kompiuterių taikymo sritys

- Apr 10, 2019-

Pagrindinės pramoninių planšetinių kompiuterių taikymo sritys :


Pramoninė teritorija gali būti įterpta į mašiną, patalpinta į spintelę arba padėta ant stalo ir rodoma per žmogaus ir mašinos sąsają.


Naudojant „RFid“, mobilųjį internetą ir kitas technologijas, kad būtų galima pasiekti judriąsias intelektualias tikrinimo ir tikrinimo funkcijas perdavimo, galios transformavimo, energijos paskirstymo ir kt. Srityse, norint pasiekti liesą, uždarojo ciklo valdymą. Jis taip pat gali realizuoti automatinį, greitą ir tikslią saugojimo ir surinkimo punktų skaitymą, o tai labai pagerina sandėlio valdymo tikslumą ir efektyvumą.


Naudojamas telekomunikacijų, elektros energijos, multimedijos, gynybos, automatikos, gamybos ir kitose srityse, vedantis skaitmeninį žmogui ir mašinai sąsajai, ploniems klientams, PLC ir POS ryšiams bei valdymo terminalams.


Per RFID, jutiklius, vaizdo stebėjimo, bevielio perdavimo ir kitas technologijas realiu laiku stebima fejerverkų ir ugniagesių srautų stebėsena, tikralaikis sandėlių stebėjimas, realaus laiko stebėjimas ir įspėjimas apie sandėlio temperatūrą ir drėgmę, vaizdo stebėjimas ir nerimą keliantys veiksniai, ir tt, taip sumažinant avarijų, susijusių su sauga, skaičių.


Skaitmeninės ligoninės tarnauja kaip lovos paslaugų terminalai ir ambulatoriniai terminalai, kad pagerintų ligoninių aptarnavimą ir valdymą.


Logistikos sistemos modernizavimas gali viršyti daugelio žmonių vaizduotę. Išsami ir moderni logistikos sistema gali beveik pakeisti žmogaus darbą, įskaitant skenavimą, bandymus, analizę, apdorojimą, automatinį pakavimą, klasifikavimą ir daugelį kitų aspektų. Tarp jų yra pramoniniai planšetiniai kompiuteriai. Paraiška yra labai plati ir yra labai daug sėkmingų atvejų.


Aplinkos apsaugos pramonės pramoninių planšetinių kompiuterių taikymo atvejai palaipsniui pakyla, daugiausia dėl to, kad valstybinė taršos šaltinių stebėsenos sistema yra realiu laiku. Šiam darbui reikia automatiškai perkelti dešimtis tūkstančių signalų į pagrindinę stotį, kuriai reikia daug surinkimo. Signalas, o pramoniniai planšetiniai kompiuteriai, ypač įdėtos pramoninės tabletės, gali turėti labai gerą demonstravimo efektą.


Žiniasklaidos (reklamos) žaidėjai arba užklausos terminalai viešose vietose, pvz., Bankuose, prekybos centruose, viešbučiuose, traukinių stotyse, autobusuose, metro stotyse ir parkuose.


Kaip šeimos paslaugų terminalas, aukštos klasės bendruomenė supranta domofoną, pranešimą, išlaidų tyrimą, prekių užsakymą, prietaisų valdymą, temperatūros ir drėgmės kontrolę.