„Linux Panel PC“ gandai apie „Linux“ sistemos antrąją dalį

- Feb 12, 2019-

4. Tai puikiai tinka ekspertams


Didžiausia klaidinga nuomonė apie „Linux“ yra ta, kad ji visiškai orientuota į ekspertus ir programuotojus, kurie yra susipažinę su kodavimu. Štai kodėl daugelis žmonių daugelį metų vengė Linux. Kai kurie žmonės keičia kursą, tačiau daugelis žmonių vis dar bijo pabandyti, nes mano, kad Linux yra pernelyg sudėtinga.


Nors tai buvo daugiau nei prieš dešimtmetį, jau yra daug paskirstymų, dėl kurių paprastiems vartotojams lengviau pradėti. Dabar net vaikai gali lengvai naudotis „Linux“. Kūrėjai pridėjo patrauklią grafinę sąsają ir kitus patobulinimus, dėl kurių žmonės visame pasaulyje gali lengvai naudotis.


Kaip ir „Windows“, serverio „Linux“ naudojimas yra daug sunkiau naudojamas. Tačiau, kaip įprastas vartotojas, galite jį naudoti taip pat lengvai, kaip ir su „Windows“ arba „Mac OS X“.


5. Nepatikimas, jokio palaikymo


Jei trūksta paramos, kad jus išgąsdintumėte, būtina žinoti, kad „Linux“ yra viena iš labiausiai pasiryžusių ir naudingų bendruomenių pasaulyje. Forumuose ir dienoraščiuose galite rasti daug vadovėlių ir informacijos.


Kalbant apie patikimumą, „Linux“ beveik niekada nesinaudojo galimybe. Iš tikrųjų avarijos dažniausiai atsiranda „Windows“ ir „Mac“.


6. Didesnės bendros nuosavybės išlaidos (TCO)


Tai gandas, kurį naudoja programinės įrangos kūrėjai, siekdami paniekinti įmones. Nėra jokių įrodymų, kad daugelis vyriausybių ir bendrovių kreipiasi į „Linux“ sudėtingais ekonominiais laikais. Tai yra triukas, skirtas el.


Tai yra kai kurie gandai apie „Linux“, tačiau jie tik gandai, ir tikiuosi, kad šie gandai, kurie bus apšviesti, padės jums pamatyti tiesą.