Pramonės jutiklinio ekrano pasirinkimas įgūdžius

- Jan 21, 2019-

Pramonės lietimui jautrūs ekranai yra būtina šiandien pramoninėje gamyboje. Daugelis pramonės įmonių lėtai supranta pramoninės automatikos žvalgybos. Bet kokie įgūdžiai pramonės jutiklinio ekrano pasirinkimas? Kaip pasirinkti ekonomišką pramonės jutiklinis ekranas? Paimkime pažvelgti į mažomis serijomis.


1. Jei naudojate pramonės talpinė jutiklinis ekranas, rekomenduojama, kad pirmą kartą įdiegti tvarkyklę, reikalingą talpinė jutikliniu ekranas pagal vadovo nurodymus, o tada spustelėkite "Start" ekrane pirštu. "/" Programos"/"Microtouch Touchware", Norėdami paleisti ekrano kalibravimo programa. Baigus kalibravimą, sistema automatiškai išsaugo kalibruotą duomenų valdytojo registre. Paleidę iš naujo sistemą, nereikia kalibruoti ekraną.


2. Jei naudojate pramonės resistive lietimui jautrus ekranas, jei pastebėsite, kad žymeklis nėra perkelti arba galite tik perkelti į apylinkes, galite patikrinti ar paliestą sritį?? jutiklinio ekrano spaudžiamas iš kitų liesti objektų, pvz., kai jutiklinis ekranas yra spaudžiamas vitrinos ar kabinetinio formato bylos. Tačiau, ji yra ekvivalenti tam tikru momentu yra palietė, tada paduodamas atgal į duomenų valdytojo koordinačių padėtis nėra tikslūs, ir žymeklį, žinoma nėra tinkamai montuojamos. Jei spintelių atveju prispaudžiama paliestą sritį, galite padidinti atstumą tarp spintos ir ekranas. Jei vitrinos prispaudžiama paliestą sritį, galite atlaisvinti varžtus ant vitrinos.


3, siekiant užtikrinti normalų liesti ekrano sistema, ne tik užtikrina teisingą sistemos programinės įrangos įdiegimo, jūs turite prisiminti nediegti dviejų ar daugiau jutiklinio ekrano tvarkyklės šeimininką, kuris bus lengvai sukelti sistemos veikimo. Atsirado konfliktas, kuris neleidžia jutiklinio ekrano sistema veiks netinkamai.


Aukščiau yra reikiamų įgūdžių atrankos pramonės sensoriniu ekranu. Tikiuosi, kad kiekvienas gali suprasti tinkamiausią pramonės sensoriniu ekranu ir didžiausias vaidmuo pramonėje.