Pramoninių planšetinių kompiuterių ypatybės

- May 30, 2019-

Palyginti su tradiciniais pramoniniais kompiuteriais, pramoniniai planšetiniai kompiuteriai turi šias savybes:


1, Išvaizda

Jis yra paprastas ir dosnus, jį galima įmontuoti į mašinos vidų pramoninėje gamyboje. Tai taip pat yra praktiškiau ir gražiau.


2, energijos suvartojimas

Dėl LED skystųjų kristalų ekrano ir šilumos vamzdžių aušinimo sistemos bei pačios pramoninio planšetinio kompiuterio konstrukcijos jis sunaudoja mažiau energijos.


3, spektaklis

Naudokite tuos pačius komponentus kaip ir komerciniame kompiuteryje. Komerciniai kompiuteriai veikia taip pat, kaip ir pramoniniai planšetiniai kompiuteriai, todėl juos lengva išplėsti ir atnaujinti.


4, apsaugos laipsnis

Pramoninis planšetinis kompiuteris dažniausiai naudojamas sudėtingoje darbo aplinkoje, pasižyminčiu trimis įrodymais, vandeniui, dulkėms ir antivibracijai. Tai vartotojams suteikia IP65 klasės vandeniui ir dulkėms atsparų priekinį skydelį.


5, ilgas gyvenimo ciklas

Pramoninis planšetinis kompiuteris pasižymi oro nepraleidžiančiomis savybėmis, mažu energijos suvartojimu ir neturi ventiliatoriaus. Tai užtikrina, kad gedimo ir priežiūros laikas būtų kuo mažesnis, supaprastintas, o tarnavimo laikas maksimalus.


6, individualizuota paslauga

Šiuo metu pramoniniai planšetiniai kompiuteriai yra plačiai naudojami savitarnos terminaluose, medicinos, transporto, energijos, tinklo, finansinėje ir pramoninėje kontrolėje. Augant skirtingų pramonės šakų poreikiams, pramoninių planšetinių kompiuterių paklausa tampa vis didesnė. Reikalaujama, kad pramoninių planšetinių kompiuterių gamintojai turėtų didelę mokslinių tyrimų ir plėtros, gamybos, testavimo, rinkodaros ir sistemų integravimo galimybes ir galėtų teikti vartotojams pritaikytas paslaugas.

Planšetinių kompiuterių pramonės plėtra ir pažanga.