Pramoninis planšetinis kompiuteris padeda pramoniniam pažangiam vystymuisi

- Sep 30, 2018-

Pramonės 5.0 eros atsiradimas palaipsniui pakeis tradicinę pramonės kontrolės technologiją. Tradicinėje mašinų pramonėje, pavyzdžiui, gamyklose, staklėse, tekstilės mašinose, elektroninėje įrangoje ir kitose pramonės šakose, ilgalaikės plėtros požiūriu, šioms pramonės šakoms būtina atnaujinti savo įrangą. Šiame procese kai kurie smulkūs gamintojai, naudojantys žemos kokybės įrangą, susidurs su šalinimu, tačiau tuo pačiu metu daugelis įmonių perkelia rinką, kad surastų įrangos tiekėjus, kurie tinka pažangiosios pramonės kontrolės technologijos plėtros planui ir pagerins savo produktyvumą.


Pramoniniai planšetiniai kompiuteriai tapo neatskiriama verslo veiklos dalimi. Per dvigubą vizualinės ir lytėjimo patirties, jie geriau atspindi įrangos ir procesų darbo būseną ir suteikia klientams daugiau intuityvios patirties. Atsižvelgiant į rinkos paklausą, pramoniniai planšetiniai kompiuteriai labiau atitiks įmonių poreikius, susijusius su našumu ir naudojimu, taip sukurdami pramoninių planšetinių kompiuterių pritaikymą.


Spartus daiktų interneto vystymas taip pat lėmė spartų pramonės kontrolės pramonės vystymąsi. Pramonės planšetinio kompiuterio ir „IoT“ derinys užtikrina automatizavimą ir informacijos integravimą, turi platesnį taikymą naujose energijos, aplinkos stebėjimo, įrangos valdymo ir kitose srityse. Daiktų internetas yra naujas aukštas komunikacijos technologijų plėtros taškas. Jis yra plačiai įsiskverbęs ir taikomas pramonėje, ir kartu su pažangia gamybos technologija ateityje sudarys naują intelektualios gamybos sistemos turą.