Pramonės tabletė-Common problemas ir sprendimus Industrine planšete

- Jan 25, 2019-

Pramoninės klasės planšetiniai kompiuteriai tapo labai dažnos aplinkoje, bet yra kai kurių problemų, naudojimą įvairiose pramonės šakose, daug klientų nežino, kaip išspręsti, šie patarimai Xiaobian daugiausia kalbėti apie tris klausimus tirpalas.


1. staigus juodas ekranas darbe. Pirmiausia patikrinkite, jei priimančiosios veikia tinkamai. Tai geriau prijunkite vga ekranas. Tai galima nustatyti, ar priimančiosios yra vis dar problema su LCD arba jos susietąją tvarkyklę valdyba.


2. staigus gedimas darbe. Pirmiausia prijunkite klaviatūrą arba pelę, norėdami pamatyti, jei ji gali veikti, arba paleisti iš naujo Norėdami pamatyti, jei ji veikia paprastai. Jei normalu po perkrovimo, gali būti, kad operacinės sistemos programinės įrangos turi būti atnaujinta, kitaip gali būti pagrindinės plokštės problema.


3. negalima paleisti po išjungimo. Pirma vieta valandą ir tada paleiskite jį Išnaujo. Jei jis negali būti paleista, jums reikia paleisti BIOS bateriją ir trumpas atitinkamos dalies pagrindinę plokštę. Po vieną ar dvi minutes, baterijos turėtų prisijungti prie mašinos. Priešingu atveju, turėtų pataisyti pagrindinę plokštę.


Jei pramoninės klasės tabletė kompiuteris juodas ekranas, gedimas arba ji negali būti paleista darbe, galite pabandyti nurodyto tirpalo. Jei jie negali būti išspręsti, reikia profesionalus patikrinti arba kreipkitės į gamintoją perdirbimui. Jei turite daugiau klausimų, prašome susisiekti su mumis.