Pramoninis kompiuteris - pagrindinės „Bluetooth“ savybės

- Mar 17, 2020-

Pagrindinės „Bluetooth“ savybės yra šios:


1. Taikoma tarptautinei atvirai ISM (pramonės, mokslo ir medicinos) dažnių juostai. Dabartinis „Bluetooth“ versijos apibrėžtas darbinis dažnių diapazonas yra nuo 2,4 GHz iki 2,44835 GHz pagal ISM. Tokioje dažnių juostoje vartotojui nereikia naudotis specialia valdymo agentūra dėl dažnio naudojimo teisės naudoti įrenginį. Tuo pačiu metu šios dažnių juostos naudojimo taisyklės yra gana griežtos pasaulyje.


2. Trumpas atstumas: „1.0B“ versijoje nurodytas dabartinis darbinis atstumas yra 10 metrų, o padidinus radijo dažnių galią jis gali pasiekti 100 metrų. Toks darbinis diapazonas leidžia „Bluetooth“ užtikrinti didesnį duomenų perdavimą ir išvengti radijo ryšio trikdžių, tuo pačiu padedant užtikrinti saugumą.


3.Priėmus dažnio šuolių sklaidos spektro technologiją, priimant dažnio šuolio technologiją, „Bluetooth“ belaidis ryšys padidina saugumą ir apsaugo nuo trikdžių.


4.Naudojama laiko skirstymo technologija. Kiekvienas „Bluetooth“ įrenginys siunčia duomenis į savo laiko tarpą, o tai gali efektyviai išvengti „susidūrimo“ ir „paslėptų terminalų“ belaidžio ryšio valdymo lygmeniu problemų.