Pramoninis skydinis kompiuteris --- Priežastis ir sprendimas, skirtas pramoninio skydinio kompiuterio juodajam ekranui

- Oct 21, 2019-

1. Juodas ekranas ir be garso


Priežastis: Jei yra juodas ekranas ir nėra garso, tada jį gali sukelti mašina, neveikianti.


Sprendimas: iš kortelės matome, kur neužsidega pagrindinės plokštės maitinimo indikatorius, patikrinkite, ar maitinimas įjungtas. Tada patikrinkite, ar įjungtas mašinos maitinimo jungiklis, tai yra, paspauskite nuotolinio valdymo pulto mygtuką POWER. kontrolė.


2, juodas ekranas ir garsas


Priežastis: Jei yra juodas ekranas ir garsas, tai gali kilti dėl aukštos įtampos juostos, pačios motininės plokštės pažeidimo ar ryšio tarp jų.


Sprendimas: galime patikrinti, ar ryšys tarp aukštos įtampos juostos ir ekrano ar pagrindinės plokštės nėra, ir, jei taip, prijunkite jungtį. Jei tai nėra ryšio problema, tuomet reikia išsiaiškinti, ar nepažeista aukštos įtampos juosta (ekrano foninis apšvietimas matomas iš tos vietos, kur įdėta kortelė). Jei aukštos įtampos strypas sulaužytas, pakeiskite aukštosios įtampos strypą. Jei tai nėra aukštosios įtampos juostos problema, turite patikrinti pagrindinę plokštę, ar CF kortelės laikiklio kaištis nėra sulenktas ar sutrumpintas. Galite išimti kortelę ir sužinoti, ar ekranas gali būti normaliai įjungtas.