„Industrial Panel PC“ transportavimo programose

- Nov 28, 2018-

2015 m. Kinijos pramonės skydinių kompiuterių pardavimų apimtis pramonėje sieks 9 088 800 vienetų, o pardavimai sudarys 18 milijardų juanių. Pramonės skydinių kompiuterių taikymas švietimo, viešojo maitinimo ir medicinos pramonės sektoriuose buvo daug dėmesio, ir pramonės taikymas buvo toliau gilinamas, ir jis padarė didelių laimėjimų daugelyje pramonės šakų, tokių kaip švietimas, maitinimas ir gydymas.

Eismo policijos darbo mobilumas yra neįvykdytas, o personalas yra atsakingas už tai, kad kelių eismas būtų tvarkingas, saugus ir sklandus, be to, neįmanoma naudoti kompiuterizuotų informacijos priemonių, kad būtų galima elgtis su biuro veikla. „Frontline“ personalas dažnai turi gauti daug informacijos realiu laiku, tačiau šiuo metu komunikacijos metodas yra vienas, todėl sunku laiku susidoroti su staigiu, skubiu ar dideliu darbo krūviu. Be to, pirmos eilutės verslas yra sudėtingesnis, o pakartotinis kelių nuorodų, kelių partijų ir kelių vietų darbas sukelia praleidimų ir klaidų riziką.

Pramoniniai planšetiniai kompiuteriai padės sumaniam srautui, realaus laiko užklausai apie numerio ženklo informaciją, mobiliosios žalos, taisyklių pažeidimus ir savalaikę prieigą prie atitinkamos informacijos ir įgaliojimų.

Jei galutinis apdorojimo turinys gali būti archyvuojamas į vieneto sistemą realiu laiku, darbo krūvis bus sumažintas ir darbo efektyvumas pagerės. Mobilieji transportavimo sprendimai remiasi planšetinių kompiuterių terminalais, kad darbo sistema būtų išplėsta į priekinę liniją. Kelių policija naudoja planšetinį kompiuterį prisijungti prie nuotolinio duomenų centro sistemos serverio, kad galėtų įgyvendinti įvairias funkcijas, pvz., Verslo apdorojimą, informacijos paiešką ir bendravimą.