„Industrial Panel PC“ --- Kaip įjungti maitinimą?

- Apr 03, 2019-

Kaip įjungti „Industrial Panel PC“?

Kai kurie klientai turi įjungti „Industrial Panel PC“ maitinimą neįjungdami maitinimo mygtuko. Šis nustatymas palengvina integruotą diegimą ir gali visiškai paslėpti įkrovos mygtuką ir būti įdėtas.

Taigi, kaip jūs sukuriate pramoninį skydelį, kad galėtumėte įjungti?

Įjungus pramoninio skydelio kompiuterį, net jei nėra paspaustas maitinimo mygtukas, srovė bus prijungta prie pagrindinės plokštės. Paspaudus maitinimo mygtuką, pagrindinė plokštė yra atsakinga už kitos aparatūros, pavyzdžiui, procesoriaus, atminties, standžiojo disko ir pan. Įdėta standžiojo disko operacinė sistema, o kai operacinė sistema yra visiškai pakrauta, ekranas gali rodyti operacinės sistemos darbalaukį.

Taigi dabar jums reikia praleisti mygtuką, paspaudus maitinimo mygtuką, arba kai įjungtas „Industrial Panel PC“, paleidimo komanda vykdoma sinchroniškai. Įprasta pramonės šakos praktika yra vykdyti BIOS (Basic Input Output System). Ši komanda, kuri yra standartinė standartinės programinės įrangos sąsaja.

Kai klientas prisijungia prie pramoninės tabletės galios, pagrindinė plokštė yra įjungta ir pradėta BIOS sistema. Tuo pačiu metu BIOS vykdo įkrovos komandą, įkelia operacinę sistemą ir užbaigia įkrovą.

Kai klientai pateikia šį prašymą gamintojui, jie paprastai gauna puikų sprendimą.