„Industrial Panel PC“ --- Trumpas įvadas

- Apr 03, 2019-

„Industrial Panel PC“ yra pramoniniai valdymo kompiuteriai, skirti naudoti pramonėje. Jų pagrindinis veikimas ir suderinamumas yra panašūs į komercinių kompiuterių našumą, tačiau „Industrial Panel PC“ labiau orientuojasi į stabilumą skirtingose aplinkose. Teikia geriausią sprendimą žmogaus mašinų sąsajai ir gamybos proceso valdymui.

„Industrial Panel PC“ yra pramoniniai valdymo kompiuteriai, skirti naudoti pramonėje. Jų pagrindinis veikimas ir suderinamumas yra panašūs į komercinių kompiuterių našumą. Tačiau „Industrial Panel PC“ daugiau dėmesio skiria stabilumui įvairiose aplinkose, pavyzdžiui, gėrimų gamybos linijos valdyme ir automobiliuose. Gamybos linijos valdymui ir kt. Reikalingas stabilumas atšiaurioje aplinkoje, pvz., Dulkėse, vandenyje ir statiniuose. Pramonės skydelio kompiuteriams nereikia dabartinio aukščiausio našumo, tik siekiant atitikti sistemos reikalavimus, ir turi atitikti patikimumo reikalavimus ir stabilumą pramoninėje aplinkoje. Priešingu atveju, jei gamybos linija yra kompiuterio gedimo atveju, tai gali sukelti rimtą žalą, todėl „Industrial Panel PC“. Standartinės vertės, kurių reikalauja kompiuteriai, turi atitikti griežtas specifikacijas ir išplėtimo galimybes.


Pramonės skydelio kompiuteriai vis geriau ir geriau atitinka komercinių mašinų našumą. Daugelis pramoninių objektų pradėjo naudoti pigesnes komercines mašinas, o komercinių mašinų rinka patyrė didžiulius pokyčius. Žmonės pradeda pirmenybę žmogaus jutikliniams skydams. kompiuteris. Todėl pramoninė aikštelė, planšetinis kompiuteris su liesti funkcija bus ateities tendencija, pramoninis jutiklinis planšetinis kompiuteris taip pat yra pramoninis kompiuteris, lyginant su įprastu pramonės kompiuteriu, jo privalumai yra šie.

1. Pramoninio prisilietimo tabletės priekinis skydas dažniausiai liejamas aliuminio-magnio lydiniu, o priekinis skydas pasiekia NEMA IP65 apsaugos lygį. Tvirtas, patvarus ir lengvas.

2. Pramoninė lietimui jautri tabletė yra maža, lengvai montuojama ir prižiūrima.

3, Graži išvaizda, platus taikomųjų programų spektras.