Pramoninis ekranas

- Jan 10, 2020-

1. Pramoninių ekranų įmagnetinimas: Dalinėse pramoninių ekranų vietose yra spalvotos spalvos arba šviesios dėmės. Taip yra todėl, kad aplinka, kurioje yra pramoniniai ekranai, turi didelį kintamąjį magnetinį lauką. Sužinokite, ar netoliese yra didelės galios elektros prietaisų, tokių kaip didelės galios transformatoriai, kolonėlės ir kt., Ir išimkite juos. Norėdami demagnetizuoti pramoninį ekraną, naudokite paties pramoninio ekrano demagnetizavimo funkciją. Pakeiskite pramoninio ekrano orientaciją, kad sumažintumėte geomagnetizmo poveikį pramoniniam ekranui.

2. Pramoninio ekrano spalvų perdavimas: spalvos pasikeitimas vyksta visose pramoninio ekrano vietose, kurį lemia ekrano spalvų parametrų nukrypimai ar vaizdo plokštės spalvų nustatymai, o pramoninio ekrano signalo kabelio kištukai turi silpną kontaktą su pagrindinio kompiuterio ekrano kortele. Norėdami sureguliuoti spalvų parametrus ir grafikos plokštės spalvų parametrus, naudokite paties pramoninio ekrano spalvų funkcijų parametrus; pritvirtinkite pramoninio ekrano signalo kabelio kištuką prie vaizdo plokštės, kad būtų užtikrintas visiškas kontaktas.

3. Pramoniniame ekrane nėra ekrano: Pramoniniame ekrane yra juodas ekranas ir nėra vaizdo. Yra daugybė šio reiškinio priežasčių. Toliau paaiškinta viena po kitos:

① Pramoninio ekrano grandinės gedimas;

② pramoninio kompiuterio gedimas;

③ Pramoninio ekrano maitinimo šaltinis yra netinkamas;

Or Prastas pramoninio ekrano signalo kabelio ir pagrindinio ekrano kortelės kontaktas

Sprendimas:

1. Patikrinkite, ar pramoninis kompiuteris veikia normaliai.

2. Patikrinkite, ar šviečia pramoninio ekrano priekinėje dalyje esanti signalinė lemputė. Jei jis išjungtas, patikrinkite, ar pramoninio ekrano maitinimo laidas liečiasi su ekranu.

3. Jei problemos vis dar nepavyksta išspręsti, paprašykite, kad ji būtų pataisyta specialistams.