Pramoninio kompiuterio įkrovos nėra

- Jan 14, 2019-

Remiantis apklausa, pramonės kompiuterio pagrindinė plokštė yra viena iš klaidingiausių visų įrangos komponentų. Dabar daugelis techninės įrangos gamybos įmonių darbuotojų įdėjo akis į šią sritį. „Research Shuo Electronics“ pristato vieną iš dažniausių pramoninio kompiuterio gedimų. IPC įjungiamas be ekrano sprendimo.


Kai kyla problemų su IPC paleidimu be ekrano, pirmas dalykas, kurį turime patikrinti, yra BIOS. Pagrindinės plokštės BIOS saugo svarbius aparatūros duomenis. Tuo pačiu metu BIOS taip pat yra gana pažeidžiama pagrindinės plokštės dalis. Jis yra ypač pažeidžiamas pažeidimams. Sugadinus sistemą, sistema neveiks. Šio tipo gedimą dažniausiai sukelia pagrindinės plokštės BIOS sunaikinimas CIH virusu. (Žinoma, tai neatmeta, kad pati plokštė yra klaidinga ir sistema negali paleisti). Taigi mes galime nustatyti, ar BIOS yra sugadintas, patikrinus, ar kietojo disko duomenys yra nepažeisti, jei kietojo disko duomenys yra nepažeisti.


Be to, yra trys situacijos, dėl kurių įrenginys įkraunamas be ekrano:

1. Kadangi yra pagrindinės plokštės išplėtimo lizdo arba išplėtimo kortelės problema, pagrindinė plokštė nereaguoja ir nerodo po to, kai prijungiama plėtimosi kortelė, pvz., Garso plokštė.

2. Nesuteikiančio pagrindinio pagrindo plokštė turi neteisingą procesoriaus dažnį, nustatytą CMOS, kuris taip pat gali sukelti ekrano gedimą.

3. Pagrindinė plokštė neatpažįsta atminties, atminties pažeidimai ar atminties nesutapimas taip pat sukels įkrovos nebuvimą.