IBC šou

- Nov 15, 2018-

Nuo 1967 m. IBC išaugo į įtakingiausią metinį renginį, skirtą profesionalams, užsiimantiems elektroninių priemonių kūrimu, valdymu ir pristatymu visame pasaulyje.

Iš pradžių Tarptautinė transliavimo konvencija, IBC išsivystė iš savo techninių transliacijų šaknų, o šiandien ji apima visą žiniasklaidos kūrimo valdymą ir pristatymą, nuo internetinio turinio iki skaitmeninio kino, nuo automatizuotų darbo srautų iki didelės skiriamosios gebos surinkimo ir rodymo.

IBC išlieka pagrindiniu šios pramonės šakos įvykiu, ir jis ir toliau išlieka stiprus. Dabar Amsterdame kiekvieną rugsėjo mėnesį pritraukia daugiau nei 55 000 dalyvių iš daugiau nei 170 šalių.

Tarpusavio peržiūros konferencija išlieka svarbiausia naujojo mąstymo vieta. Svarbi IBC konferencijos dalis yra techniniai dokumentai, kurie siejami su plataus masto programų grupių, diskusijų ir pagrindinių diskusijų programa, kuri pritraukė ne tik transliuotojų lyderius, bet ir įvairius šviesos šaltinius, kaip profesorius Brian Cox ir will.i.am.

Konferencijoje surengta išsami paroda, kurioje dalyvauja beveik 1600 dalyvių, kurių kiekvienas demonstruoja pažangiausias technologijas. IBC yra neprilygstama vieta, kur galima susitikti ir dalytis žiniomis, o jos tinklų kūrimo galimybės ir pridėtinės vertės renginiai - nuo apdovanojimų iki filmų peržiūros - tikrai prisideda prie lankymo.

Siekiant patenkinti šios naujos ir labai išplėtotos rinkos poreikius, IBC ir toliau kuria naujoviškus būdus, kaip bendrauti su savo auditorija, įskaitant „Rising Stars“ programos, skirtos padėti naujos kartos turinio ir žiniasklaidos technologijų specialistams rasti savo pramonės šaką, įdiegimą, ir išskirtinis tik kvietimų lyderių aukščiausiojo lygio susitikimas - renginys, skirtas 150 elektroninės žiniasklaidos ir pramogų pramonės lyderių, formuojančių būsimą strategiją. IBC taip pat sukūrė naują renginių seriją - „IBC Content Everywhere“, kurioje IBC pasižymi puikiais rezultatais naujomis kryptimis.

Visa IBC patirtis ir žinios, kurias valdo pramonė, atsispindi šiame naujame pasauliniame renginyje, kuriame žvelgiama į susijusią ateitį. IBC Content Everywhere demonstruoja besikeičiančią prijungtų elektroninių laikmenų pasaulį. Kaip ir IBC, tai yra diskusijų ir verslo, techninių ir kūrybinių galimybių atradimo forumas, tačiau IBC Content Everywhere atspindi labai skirtingą žiniasklaidos ryšio pobūdį IP pasaulyje, suteikiant jai unikalią ir kruopščiai pritaikytą išvaizdą.