Kaip teisingai naudoti pramoninės grupės tablet pc?

- Jan 03, 2019-

Pramoniniai planšetiniai kompiuteriai pramonės aplinkoje stabilumas yra gerai žinomas pramonėje. Kai pramonė pradeda pažangaus etape, jis turi remtis šių produktų. Kokių atsargumo priemonių ar prekybininkai turi naudojant pramonės tablet PC?


Pirmiausia dėmesys, siekiant užtikrinti stabilumą ir energijos tiekimo

Elektros energijos suvartojimas pramonės gamybos proceso yra labai didelis. Kai kurie gana nuotolinio įmonėms, ilgalaikių gamybos yra linkę į energijos tiekimo pertrūkių. Pramoniniai planšetiniai kompiuteriai, kuriuose veikia, staiga elektros tiekimo pertrūkių dėl duomenų saugojimo nėra laiku ir duomenys bus prarasti. Būtina nustatyti nepertraukiamo elektros energijos tiekimo apsauga iš anksto įsitikinti, kad kompiuteris gali tiksliai įrašyti duomenis.


Antras klausimas, dėmesį, padaryti gerą darbą žemės drebėjimas prevencijos srityje

Kai kurie gamybos procesuose, dėl didelių ir sunkių mašina, operacija bus sukelti vibracijos ir fizinį poslinkį Industrine planšete. Jei tai nėra apsaugota, ji gali pažeisti kompiuterio diskų ir programinės įrangos. Todėl, prekiautojai tiekti pramoniniai planšetiniai kompiuteriai paprastai informuoti klientus iš anksto kaip šoko ir Virpesių mažinimo darbą sumažinti žalą žemės vibracijos deksametazono.


Trečias klausimas dėmesio, reguliariai valyti dulkių teršalų

Daugelis žaliavų – gamyklos ceche yra dulkių ir dulkių skris gamybos proceso. Laikui bėgant, jis bus kaupti pramoniniai planšetiniai kompiuteriai. Dulkių kaupimo suma didėja, įrenginio temperatūra bus per didelis. Be to, ilgos darbo valandos, vidaus temperatūra yra per aukšta, pakenkti aparatūrą. Todėl procese naudoti, būtina reguliariai valyti dulkių teršalų užtikrinti normalaus šilumos išsklaidymo mašinos.


Virš trijų taškų yra tai, kad reikėtų atkreipti dėmesį į pramoniniai planšetiniai kompiuteriai naudojimo metu. Nors tai tinka pramonės sudėtingas aplinkas, siekiant užtikrinti darbo efektyvumą ir atidėti pramoniniai planšetiniai kompiuteriai, gyvenime mes visą darbą turi atlikti būtiną priežiūrą.