Juodųjų ekranų gedimų apdorojimas pramoniniuose ekranuose

- Jan 07, 2019-

Kasdieniame pramoninių ekranų darbe yra juodieji ekranai ir keletas priežasčių, dėl kurių pramoniniai ekrano gedimai sukelia juodus ekranus:


1. Patikrinkite pagrindinio kompiuterio galią ir dirbkite normaliai. Pirma, nustatykite, ar priimančioji sistema gauna maitinimą, žiūrėdama į pagrindinio įrenginio važiuoklės panelės maitinimo indikatorių ir ar maitinimo ventiliatorius sukasi. Antra, naudokite multimetrą, kad patikrintumėte, ar išorinė įtampa atitinka reikalavimus. Jei įtampa yra per didelė arba per maža, tai gali sukelti viršįtampį arba pagrindinės maitinimo įtampos apsaugą. Be to, svarbu patikrinti maitinimo jungiklio ir atstatymo mygtuko kokybę ir teisingą jungtį tarp jų ir pagrindinės plokštės. Kadangi daugelio prastesnių važiuoklių maitinimo jungiklis ir atstatymo mygtukas dažnai atsiranda po kelių naudojimo atvejų, tai gali pakenkti. Juodasis ekrano ekranas nerodomas. Jei maitinimas yra pažeistas, problemą galite išspręsti pakeičiant maitinimo šaltinį.


2. Patikrinkite, ar prijungtas monitoriaus maitinimas. Kai ekranas įjungtas, garsas yra „pyptelėjimas“ ir įjungtas ekrano maitinimo indikatorius. Kai vartotojas pereina į ekraną, garsas yra „pyptelėjimas“, o rankos galas yra pastatytas.


3. Patikrinkite, ar pramoninio ekrano signalo linija yra gerai sujungta su ekranu. Jei sąsajoje yra daug purvo, skaldytos adatos ir kiti pažeidimai sukels prastą kontaktą ir ekranas bus juodas.


4. Patikrinkite, ar vaizdo plokštė yra gerai susieta su pagrindine plokšte. Jei ekranas yra juodas, o pagrindiniame įrenginyje esantis garsiakalbis skleidžia ilgą pyptelėjimą, pramoninis ekranas rodo, kad yra ryšys tarp ekrano kortelės ir pagrindinės plokštės, arba yra problemų, susijusių su ryšiu tarp ekrano kortelės ir ekraną. Nesvarbu, ar lizde yra svetimkūnių, pakeiskite ekrano plokštę pagrindinės plokštės lizdui, kad nustatytumėte, ar yra lizdo problema.


5. Patikrinkite, ar ekranas veikia normaliai. Patikrinkite, ar ekrano kortelėje esantis lustas gali užsidegti, ar įtrūkimų žymės ir vėdinimo ventiliatorius veikia ekrane, o šilumos išsklaidymo našumas yra geras. Pakeiskite į darbo kortelę, kad patikrintumėte, ar kortelė sugadinta.