Keturi pramoninio stebėjimo metodai

- Jan 08, 2019-

Kaip atnaujinti pramoninius ekranus, kai visada kyla problemų su elektroniniais gaminiais:


1. Stebėjimo metodas. Kaip rodo pavadinimas, yra intuityvus patikrinti, ar sudedamosios dalys yra sudegintos, pažeistos, deformuotos, pakitusios, sugedusios, o lemputė nėra ryški, kai įjungiama srovė. Šios problemos dažnai yra gedimai arba glaudžiai susijusios su gedimais. Greitai nustatykite problemą ir taisykite pramoninį ekraną.


2. Kopimo metodas. Tai taip pat yra vienas iš efektyviausių būdų šalinti pramoninius ekranus, ypač dėl prastų kontaktų. Metodas yra toks: kai izoliatorius yra įjungtas arba ne, sudedamosios dalys, kurios gali būti problemiškos, yra paliesti ir nuspaustos, o gedimai, pvz., Klaidingas litavimas ir blogas kontaktas, gali būti lengvai surandami.


3. Pakaitinis metodas. Pakeitimo metodas yra praktiškas ir greitas techninės priežiūros metodas. Kai nesate tikri, kuris komponentas bus naudojamas, galite jį pakeisti ir pakeisti geru komponentu. Jei gedimas pašalinamas, tai parodys, kad originalus komponentas turi problemų. Tai ypač pasakytina apie komponentus, kurie yra nepatogu matuoti.


3. Srovės matavimo metodas. Srovės matavimas yra vienas iš pagrindinių pramoninių ekranų remonto būdų. Jis daugiausia naudojamas matuoti tranzistorių ir integrinių grandynų blokų apkrovos srovę ir darbinę srovę, siekiant nustatyti integrinių grandynų, tranzistorių ir jų maitinimo šaltinių vientisumą. Tol, kol išmatuota tranzistoriaus arba integruoto grandyno apkrovos srovė yra normali, galima daryti išvadą, kad grandinės veikimo būsena yra iš esmės normali. Kita vertus, jei srovė labai skiriasi nuo normaliosios vertės, tai reiškia, kad kyla problema su grandine, ir galima paskirti tinkamą vaistą ir atlikti pagrindinius patikrinimus.